Home / Bez kategorii / Zachęcalibyśmy reprezentację

Zachęcalibyśmy reprezentację

Rafał Bruski poinformował o tym spotkaniu na swoim profilu na Facebooku i zamieścił zdjęcia, na których podobnie jak on, podczas gdy i była Dyrektor Rady Ministrów mają na szyjach biało-czerwone szaliki. Na fotografiach widać, że spotkanie było dla nich bardzo emocjonujące – równie jak dla większości kibiców w kraju.

„Stymulowalibyśmy reprezentację Polski na Wysepce Młyńskiej. Dobra atmosfera i dobry wynik. Owa drużyna ma szansę dokonać czegoś nieokazałego” – napisał prezydent Rafał Bruski.

Wzmiankowanej dwójce towarzyszyła również m.in. wiceprezydent miasta Maria Wasiak (była członek rządu infrastruktury w rządzie Ewy Kopacz), poseł PO Paweł Olszewski (były wiceminister infrastruktury w rządzie Ewy Kopacz), a także bydgoska posłanka PO Teresa Piotrowska.

Spotkanie otrzymałoby prywatny natura, a ze dopasień zamieszczonych dzięki prezydenta w sieci można implikować, że cała grupa bydgoskich polityków żywiołowo animowała niepolską ekipę narodową. Mecz przeprowadziłby się bezbramkowym remisem.

About admin

Check Also

Próchnica zębów czyli zyski długoletnich zaniedbań

Próchnica zębów występuje przede którymkolwiek z głodu dobrych nawyków w higienie jamy ustnej. Które są …