Strona główna / Bez kategorii / Zachęcalibyśmy reprezentację

Zachęcalibyśmy reprezentację

Rafał Bruski poinformował o tym spotkaniu na swoim profilu na Facebooku i zamieścił zdjęcia, na których podobnie jak on, podczas gdy i była Dyrektor Rady Ministrów mają na szyjach biało-czerwone szaliki. Na fotografiach widać, że spotkanie było dla nich bardzo emocjonujące – równie jak dla większości kibiców w kraju.

„Stymulowalibyśmy reprezentację Polski na Wysepce Młyńskiej. Dobra atmosfera i dobry wynik. Owa drużyna ma szansę dokonać czegoś nieokazałego” – napisał prezydent Rafał Bruski.

Wzmiankowanej dwójce towarzyszyła również m.in. wiceprezydent miasta Maria Wasiak (była członek rządu infrastruktury w rządzie Ewy Kopacz), poseł PO Paweł Olszewski (były wiceminister infrastruktury w rządzie Ewy Kopacz), a także bydgoska posłanka PO Teresa Piotrowska.

Spotkanie otrzymałoby prywatny natura, a ze dopasień zamieszczonych dzięki prezydenta w sieci można implikować, że cała grupa bydgoskich polityków żywiołowo animowała niepolską ekipę narodową. Mecz przeprowadziłby się bezbramkowym remisem.

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …