Strona główna / Bez kategorii / – Za przodem napłynie zimne powietrze. Położeniami wysoka temperatura zmaleje spośród dnia

– Za przodem napłynie zimne powietrze. Położeniami wysoka temperatura zmaleje spośród dnia

Kolejne dni będą dużo chłodniejsze. Fala ochłodzenia potrwa nawet do 23 sierpnia. W środę będzie od momentu 17 do 23 st. C i popada w całym kraju. Od czwartku będzie nieco mniej opadów, wszak nadal chłodno – mówił na antenie TVN24 prezenter aurze Tomasz Wasilewski.

Nad Polską panuje wyż. Poręcza pogodną aurę, która sprzyja nagłym spadkom temperatury w nocy. Rekordowo niska temperatura była nad ranem Stuposianach – 3 st. C. W ciągu dnia temperatura wzrośnie tam o ponad 20 stopni.

Nad Morzem Norweskim rozrasta się ogromny niż, jaki zmieni i zepsuje pogodę. Na niżu powstał chłodny front atmosferyczny, który w środę dotrze do Język polski a wspólnie spośród nim chlapa deszczu i ochłodzenie.

na dzień o 10 st. C – przestrzegł Wasilewski.

Zapowiedzi pogody wskazują, że prawdziwa letnia pogoda nuże nie wróci.

– Owo będzie kilkudniowe silniejsze ochłodzenie a wygląda na to, że w dalszym ciągu temperatura nie wróci obecnie do niebieżącej, jaką rodzicielce w poniedziałek. Tomasz Wasilewski pociesza jednak, iż możemy liczyć na „wrześniowe upały” na przełomie sierpnia i września czyli będzie pogodnie, ale nie gorąco.

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …