Strona główna / Bez kategorii / Witamina D3, K2 czy 2 w pierwszym?

Witamina D3, K2 czy 2 w pierwszym?

Okres jesieni czy zimy ostatnie czas gdyby jesteśmy zbudowani w mniejszym poziomie na zlecenie witaminy D3 aniżeli innych okresach roku. Niższe temperatury, i co wewnątrz tym idzie cieplejszy ubiór oraz krótsze czasy powodują, że polska skóra absorbuje mniej witaminy D3 ze słońca.

W momencie jesienno-zimowym należy zadbać o właściwą suplementację ponieważ w szczególności promujemy witaminy z linii D3.
Wiele przeprowadzanych badań pokazuje, że witamina D3 wspomaga właściwe wchłanianie, wykorzystywanie oraz utrzymywanie właściwego stężenia we natury wapnia i fosforu. Odpowiednie stężenie D3 to wyjątkowo zdrowe kości oraz zęby, właściwe funkcjonowanie mięśni oraz pracuje wspomagająco na organizm odpornościowy. Ogromny wpływ witaminy D3 to zarówno dobre działanie hormonu tarczycy.
Wpływ witaminy D3 na ludzki organizm jest niezmiernie duży, dlatego warto suplementować swoją dietę w sezonie jesienno-zimowym tym składnikiem. Witamina D3 żyje w innych postaciach ale: tabletki rozpuszczalne w wodzie, kapsułki lub ampułki. Określając się na suplementację D3 należy pamiętać, że jest to witamina rozpuszczalna w tłuszczach dlatego warto suplementować ją sposobami, jakie planują okazje włączyć się do organizmu ale kapsułki tłuszczowe albo ampułki.
Ciekawym sposobem jest połączenie witaminy D3 z K2 Mk7.
Kość umieszcza się z przeszło 12 minerałów w obecnym z wapnia. Lecz nie zawsze wapń wchodzi do kości oraz może nakładać się na tętnicach powodując zwapnienie tętnic. By uniknąć niebezpieczeństwa zwapnienia tętnic oraz osteoporozy polecany jest kompleksowy środek jakim jest witamina D3 MK7 w budów kapsułek softgel. Rozszerzenie o witaminę K2 wspomaga wchłanianie wapnia przez kości.
Kompleksowe działanie D3 z K2 wspomaga utrzymanie zdrowych kości i absorbcję wapnia do systemu kostnego. Ale może suplementacja witaminą D3 oraz K2 ma zbawienny nacisk na żywy organizm, a jego wysokie działanie zintegrowane w samym środku ułatwia dostarczanie właściwej dawce obu witamin organizmowi.
Zadbaj o zdrowy system kostny także z witaminą D3 Mk7!

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …