Strona główna / Bez kategorii / Według pierwszych wychwyceń policji, płeć słaba

Według pierwszych wychwyceń policji, płeć słaba

usługi transportowe bydgoszcz cennik

Dwie osoby zginęły na miejscu, osiem jest poszkodowanych – to katastrofalny bilans zderzenia dwóch samochodów w Gorzowie Wielkopolskim. Wybieg jest całkowicie nieprzejezdna. Na położeniu pracują policjanci tudzież prokuratura.
Wozy zderzyły się na drodze wojewódzkiej 130, na skrzyżowaniu w trendu Marwic. Żandarmi permanentnie ustalają, co mogło być racją wypadku. – W plonu zdarzenia osiem figury pozostałoby poszkodowanych, są też para ofiary letalne – podaje dyżurny lubuskiej kontroli pożarnej.
Wymusiła pierwszeństwo

Zgodnie z pierwszych usztywnień policji, starsza kobieta kierująca renault scenic nie zachowała przydatnej ostrożności i wymusiła pierwszeństwo na kierowcy opla, wyjeżdżając z drogi ujarzmionej. Uderzyła w bok auta, a to wbiło się w przydrożne drzewo.

W renault sunęło łącznie siódemka jednostki: owo babcia, mama, która siedziała obok i 5 dzieci w wieku od roku aż do 11 lat – relacjonuje Marcin Maludy z gorzowskiej policji. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Oplem prowadziłoby małżeństwo 60-latków natomiast niepewna kobieta. Zginęła na położeniu ogółem z kierującym panem. – Jego towarzyszka życia została przetransportowana do gorzowskiego szpitala – dodaje mundurowy. Kobieta jest w stanie ciężkim.

Świadkowie wydarzenia opisują, że renault uderzyło właśnie w strona, przy którym siedziała. Po wypadku zaklinowała się w aucie. Żeby ją wydostać, strażacy musieli poużywać sobie specjalistycznego sprzętu, jakim rozcięli wejście. Pomocy przy wydostawaniu się z samochodu żądała również kobieta kierująca renault. Matce z pięciorgiem dzieci udało się odejść o własnych dyspozycjach.

Droga jest nieprzejezdna, na położeniu pracują funkcjonariusze policji a warcie pożarnej, działa też dwóch prokuratorów. Organizowane są objazdy. Przewiduje się, że utrudnienia mają potrwać do godz. 15.

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …