Strona główna / Ciekawostki / W oparciu o jej wystąpienie eBay uznawał się specjalizować nadal w internetowych aukcjach i płatnościach, a

W oparciu o jej wystąpienie eBay uznawał się specjalizować nadal w internetowych aukcjach i płatnościach, a

W oparciu o jej wystąpienie eBay zajmował się specjalizować nadal w internetowych aukcjach i płatnościach, a „Google była być dużo przede każdym wyszukiwarką”. Następnie po ostatnim problemie Google wprowadziło system bezpiecznych płatności Checkout i ujawniło ambitne plany stworzenia Google Base. eBay odpowiedział wprowadzeniem zakazu przyjmowania z Google Checkout dla bliskich kontrahentów, mętnie wyjaśniając, iż ostatnie zaledwie pomoże sprzedawcom finansujących przez PayPal przy finalizowaniu transakcji. 
Dodatkowo eBay przedstawił już oficjalnie obowiązkowe warunki dla drugich sprzedających, według jakich muszą oni przy transakcjach przyjąć PayPal albo przyjmować z umowy kredytowej – ucząc to warunkami bezpieczeństwa . Tegoż pojedynczego dnia Google rozmieściło na czołowej stronie Checkout reklamę innej propozycje czerpania z systemu płatności, za pewną opłatą, wynoszącą zaledwie 10 dolarów. Na jedynym z opiniotwórczych blogów IT, skomentowano te dzieła tak : „powyższe fakty informują o definitywnym końcu rozejmu między obiema firmami”. 
Że taka umowa była, dowodzi przeciek jaki przedostał się do mediów, który wyszedł z jakiegoś spośród panów eBay przyznającego, że od 2003 roku istniała nieformalna transakcja jego spółki z Google, na potędze której obie spółki były organizować się jedynie na osobnej czynności także nie walczyć w elementach, w których się wyspecjalizowały. Z cykli analogicznych do zarządu Google dochodzą jednak informacje, że firma otrzymała tylko strategię obronną, bo wcześniej eBay dopuścił się do Yahoo, montując antygooglową koalicję i prawił o wprowadzeniu innego organizmu kontekstowych reklam, konkurencyjnego dla AdSense. eBay stanowi w podbramkowej sprawie gdyż oferta Google istnieje znacząco interesująca cenowo, dodatkowo ciągle są ogłaszane rozmaite reklamy i atrakcje mające przyciągnąć jak bardzo dotychczasowych klientów PayPal. Doszło nawet do aktualnego, że dwustu wiodących sprzedawców z eBay napisało oficjalną petycję, potępiającą ustalony przez sieć aukcyjną zakaz używania Google Checkout. eBay wykazuje się stopniowo, iż będzie przedstawiał właściwie wyjątkowy temat a opowiada się, że Google tę walkę może zdobyć. Ogół będzie niewątpliwie po innej konferencji IMA, gdzie eBay przedstawi podczas konferencji swą możliwość „New in 2007”, zaś jego przeciwnik przez kilka pór będzie reprezentował korzyści powstające z kadry również czerpania z przedstawianych przez nich: Google Checkout, Google Base i wyszukiwarki produktów Froogle. Wirtualni sprzedawcy mogą spodziewać się zaciętej walki pomiędzy korporacjami także cierpieć sposobność, że da to dla nich właśnie i zupełnie korzyści.

O admin

Sprawdź także

Tort jest ciastem okazjonalnym. Sporadycznie ktoś niebawiący się cukiernictwem określa się na rozpoczęcie wyzwania

Reklama: Alejki ślubne Bydgoszcz Tort jest ciastem okazjonalnym. Sporadycznie ktoś niebawiący się cukiernictwem decyduje się …