Strona główna / Inwestycje / To zapewnij gigantyczny skok.

To zapewnij gigantyczny skok.

To wyraźnie gigantyczny skok. Oszczędności biegną do TFI nieprzerwanym strumieniem. Roczne stopy zysków jakie osiągają najlepsze fundusze sięgają 80% stając się najlepszą wiadomością dla tej postaci inwestowania.
Wszystko to myśleć pewno na bieżące, że fundusze inwestycyjne na pozytywne zadomowiły się w mózgach Polaków. 
Po ostatnim radosnym wstępie godzina na trochę gorzkich słów. Opublikowany właśnie przez Commercial Union TFI raport przygotowany przez jednostkę badawczą IQS & Quant na element znajomości funduszy inwestycyjnych jakby wątpi temu, że fundusze robią wśród Polaków furorę. Choć raport stanął na podstawie danej zebranych od 1000 osób, zatem pewno on przekazać do planowania. Pokazuje się, że wśród osób, jakie do ostatniej godziny nie wkładały w fundusze, panuje względem nich pełna nieufność.
Dla mnie osobiście próba badawcza wykonana na kategorii 1000 głów nie jest kupno reprezentatywna.
Skąd umiemy na których dziewczynach stara wypełniona. W jakim znaczeniu? Ankietowano sam lub telefonicznie? Wszystek element ma zadanie. 
Wystarczy spytać o fundusze inwestycyjne mieszkańców Warszawy, aby zrozumieć, że ¾ jest możliwie zorientowanych w problemie, i po pojechać na doskonałą prowincję aby otrzymać zaledwie kilka procent dobrych odpowiedzi.
Tak lub inaczej raport, przedstawia jak góra istnieje znowu do spowodowania w myśli edukacji społeczeństwa. Niewygodne i wirtualne mity mogą zniechęcać mnóstwo głów do funduszy inwestycyjnych w przyszłości.
Wystarczy że wymienię 3 powody, które może sprawiają, że fundusze umieszczają się bardzo złożone.
1. Ilość osób sądzi, że aby inwestować za usługą TFI trzeba korzystać silniejsze zasoby.
W prawdzie zazwyczaj wystarczy 1000 zł, oraz w dużo funduszach minimalne wpłaty to 100 zł.
2. Sporo sprawdzanych nie wiedziało np. gdzie nabyć jednostki funduszy. 
Z obecnym akurat też nie jest wspanialszego problemu. Dystrybucję jednostek TFI prowadzą banki, biura maklerskie oraz silne oddziały firm pośrednictwa finansowego.
3. 35% zapytanych uznało taką formę inwestowania za zbyt ciężką oraz chcącą śledzenia notowań. W prawdzie fundusze zostały skonstruowane z rozważają o tym, żeby kontrahent nie musiał sam śledzić końców naszych inwestycji.
W Polsce za pośrednictwem TFI inwestuje ok. 2,5 mln Polaków. Aktualne również właśnie 10 razy daleko niż samodzielnie inwestuje w walki. Gdyż do celu 2006 r. aktywa TFI sięgnęły 98 mld zł, i inwestuje w nie 2,5 mln osób, dzieli to niewątpliwą informację, że staną one w dłoniach kilku procent społeczeństwa. W ostatni rada powstaje zupełnie niepotrzebne wrażenie, że fundusze inwestycyjnie należą do produktów elitarnych.

O admin

Sprawdź także

Ogłoszono przetarg na budowę projektową na modernizację odcinka bydgoskiej drogi

Reklama: mieszkania Bydgoszcz Ogłoszono przetarg na budowę projektową na modernizację odcinka ul Nakielskiej od Bronikowskiego do …