Strona główna / Nowe technologie / Tesla Motors więc z pewnością sama spośród najbardziej nowych firm działających obecnie.

Tesla Motors więc z pewnością sama spośród najbardziej nowych firm działających obecnie.

Tesla Motors toż spośród pewnością sama z najbardziej nowych firm działających obecnie. Jej elektroniczne samochody zmieniły pomoc w jaki oglądamy na ostatniego typu pojazdy, a pytanie o czyste miejsce jest wspaniałe pozazdroszczenia i naśladowania. Prezes Tesli – Elon Musk – wydał się tylko ze światem swoją wizją na bieżąca lata pracy firmy, a dekorowana jego słowami przyszłość charakteryzuje się zaskakująco. 

Poza samochodami elektrycznymi przeznaczonymi dla mas, Tesla będzie podawać również ciężarówki i autobusy. One zarówno napędzane będą energią elektryczną i zostaną się w szerocy autonomiczne. Wykonać wtedy tworzy, że transport towarów i wszystkich będzie wydajniejszy i bezpieczniejszy. Pierwsze inne produkty Tesli mają stać przedstawione teraz w następującym roku. Oprócz wielkogabarytowych pojazdów Musk chce sprzedawać mniejsze, mające służyć do rozwożenia paczek i odpowiednich zadań. 

Musk posiada więcej plany powiązane z obecnie sprzedawanymi samochodami. Narzekając na wycieczce fakt, że przeciętnie każdy spośród nas czerpie ze znajomego pojazdów przez 5 do 10% dnia, Musk chce zaoferować możliwość udostępniania aut gdy będziemy np. w pozycji, a one będą trwać bezczynnie na parkingu. Uważa więc być dodatkowe dzięki funkcji czasowego udostępnienia swojego samochodu flocie Tesli, która będzie sprzedawać usługi odpowiednie do Ubera, tylko z wykorzystaniem autonomicznych pojazdów. Da to właścicielom samochodów wykonywanych przez Muska na życie na nich, co w zdecydowanym stopniu uatrakcyjni ofertę.

Ważny składnikiem postu Muska jest całe uniezależnienie się fabryki GigaFactory od energii elektrycznej powstającej z paliw kopalnych. Prezes Tesli chce, aby jego fabryka zasilana stanowiła w 100% energią słoneczną, oraz tymże działaniu pomóc ma zakupiona niedawno przez Teslę firma SolarCity interesującą się produkcją paneli słonecznych.

Zdradzone właśnie plany Elona Muska na dolę Tesli są bardzo niezależne i przygotowuje się, że trudno będzie spożywa wykonać. Jednak Musk nie raz już udowodnił, że słowo „niemożliwe” nie wybiera się w jego słowniku. Z szeroką ciekawością czekamy więc na wcielenie w utrzymanie obiecanych dziś nowości.

O admin

Sprawdź także

Spora miara firm biorących się produkcją wykorzystuje programy i narzędzia z części IT

Reklama: Automatyzacja procesów produkcyjnych Spora ilość firm posiadających się produkcją wykorzystuje projekty i urządzenia z dziedzinie …