Strona główna / Bez kategorii / Świąteczny prezent dla smakosza militariów

Świąteczny prezent dla smakosza militariów

Nie rozumiesz który prezent kupić dla fana militariów? Wybierz taki, jaki rozbudzi w zanim fascynacja i wyzwoli adrenalinę. Wykup mu przelot samolotem albo kurs obsługi broni.

Świąteczny upominek dla faceta nie musi odnosić się do kolejnej pary skarpetek, zestawu dezodorantów lub zakupu nowego krawata. Jeśli twój ukochany jest fanem militariów możesz dać mu np. kupon do strzelnicy, wpisanie na pole paintballowe bądź same przejażdżkę wojskowym czołgiem T-55 \’\’Merida\’\’.
Ekstremalne strzelanie
Prezenty na prawdziwa dla niego nie powinny stanowić nudne. Kupon na ekstremalne strzelanie to wspaniały wybór dla fana militariów i wojska. W jego ramach realizowany jest kurs strzelecki z różnego sposobu broni o własnej budowie. Podawane jest po 50 strzałów m.in. z pistoletu Glock 19 5,6mm, TT 7,62mm, Glock 17, karabinu AK 47 i strzelby gładkolufowej Winchester Defender. Za około 250 złotych, instruktor pokazuje jak podawać się bronią i jaką postawę do strzelania wybrać. To atrakcyjna oferta dla osób szukających odrobiny adrenaliny i dreszczyku emocji.
Występuje w paintball
Miłośnicy militariów kochają rywalizację, dlatego dobrym prezentem dla nich umie ujawnić się kupon na zabawę w paintballa. To znakomity plan na walkę na zdrowym powietrzu, która umożliwia poczuć się jak wielki żołnierz na tłu bitwy. Pojedyncze wprowadzenie na miejsce paintballowe z wypożyczeniem broni, kompletem kulek i ochraniaczy to kurs około 50 złotych. Kupując kupon dla wielbiciela militariów należy jednak przekazać mu zabawę dla niewiele osób, tak by mógł on się być wraz z swymi znajomymi.
Przejażdżka czołgiem
Każdy fan militariów marzy o przejażdżce czołgiem. Za jakiś 100 złotych możemy pójść na czołgowisko w Chrcynnie koło Stolicy i przejechać się na korpusie T-55 „Merida”. To czołg o sile ponad 500 koni mechanicznych, potrafiący rozpędzić się do 50 km/h. Urządzony stanowi w armatę D-10T2S kalibru 100 mm i karabiny maszynowe PKT kal. 7,62 mm i DSzK-Mkal. 12,7 mm. Czas bycia przejażdżki to około 20 minut.
Lot samolotem
Fani militariów lubią i samoloty. Za około 300 złotych wolno im dać około 20 minutowy lot awionetką. W opłacie prócz samego lotu istnieje jeszcze kurs bezpieczeństwa, który trwa około godziny. Lot awionetką to poważny zastrzyk adrenaliny również bogaty środek na zapoznanie globu z cechy ptaka. Piloci gwarantują wspaniałe widoki, pełen profesjonalizm, dobrą atmosferę i trwałą dawkę radości.

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …