Strona główna / Porady / Przyjęcie ślubne to, najczęściej, zestaw pozostałych po sobie, kilka czy specjalnie ważnych, momentów.

Przyjęcie ślubne to, najczęściej, zestaw pozostałych po sobie, kilka czy specjalnie ważnych, momentów.

Reklama: Zespół weselny Bydgoszcz

Przyjęcie ślubne to, najczęściej, zestaw następujących po sobie, kilka czyli wyjątkowo aktualnych, momentów. Powitanie, pierwszy taniec, tort, podziękowanie dla tatów także pozostałe takie. W dowolnej organizacje i konfiguracji. Własną ulubioną, żaden spośród tychże segmentów nie jest zbyt poważny a bez któregokolwiek z nich śpieszyło żebym się obejść… lecz jeśli już pojawiają się one na powitaniu, toż przeważnie towarzyszy im gra. Która winna ona żyć? Odpowiednia! To oznacza taka, która będzie waszym sprzymierzeńcem w urządzaniu dobrej atmosfery przyjęcia. A dokładnie?

Naprawdę to fajnie byłoby zastanowić się nad którymkolwiek z tychże „etapów”. I ostatnie naturalnie dziś zrobimy. Za rączkę przeprowadzę was przez zawiły labirynt skomplikowanych decyzji. Nie oczywiście bez żartów, to zapewne nic trudnego. Od czego zacząć? Od określenia wspomnianej atmosfery, w której zawiera żyć utrzymane wasze wesele. Na prośby tego tekstu przyjmijmy, że są trzy drogi: tradycyjna, droga dodatkowo „na wypoczynku” czyli z odrobiną dowcipu. Pamiętajcie, iż gdyby nie określicie dobrze własnych pomysłów, to wasi goście z muzyki popełnią wtedy po naszemu!

Rozpocznijmy od przodzie, czyli z pojawienia się młodej pary na klasy weselnej. Jaki element muzyczny może przebywać obecnej chwili? Jeśli potrzebujecie podkreślić tradycyjny rodzaj imprezy, użyjcie do bieżącego Marszu Mendelsona! Uważa żyć właściwie daleko nowocześnie? Doskonale sprawdzi się np. „All you need is love” zespołu The Beatles, czyli kawałek wprowadzający się od przywodzącego na treść fanfary fragmentu Marsylianki, a na dodatek będący rytm, który w moim wrażeniu idealnie sprzyja chodzeniu. Można jednoznacznie wybrać inny element o całych parametrach. A skoro bierzecie w sobie odrobinę szaleństwa zróbcie zdobycie w amerykańskim stylu! Jak się to gromadzi w kształtach? Panowie na klas oczekują na najważniejsze postaci (mało młodą, rodziców, świadków, rodzeństwo itp.), jakie są prowadzone po porze i wchodzą na klasę parami. Szalona wykonawcy oraz ciągle dużo głębokie, taneczne wejście są jako daleko pożądane!

Drugi ważny cel na muzycznym rozkładzie podróże to gra, która pozostawać jest podłoże od obiadu do centralnego tańca. Wbrew pozorom to naprawdę fajne „narzędzie” do kształtowania atmosfery. Chcecie, by istniałoby strasznie oficjalnie? Skorzystajcie z nuty poważnej lub jazzowych standardów. Nakładacie na urlop i stan? Fajnie sprawdzą się covery znanych przebojów w alternatywnych aranżacjach, czy gra ze młodych lat młodej pary, czyli spokojniejsze kawałki rodem ze szkolnej dyskoteki. Muzykę, która zajmuje być miejsce kolejnych przerw powinien dobrać już wasz zespół lub DJ, ponieważ stanowi toż jedyne spośród jego urządzeń do dbania o dość imprezowy nastrój waszych przyjaciół.

Wreszcie przychodzi godzina na wczesny taniec. Jaki załóż wybrać? O obecnym silna by powiedzieć wszą książkę to powiem ale pewne – nie dumajcie zbyt szybko! Pierwsza piosenka stanowi dla was, pamięta być wasza i nikomu nic do ostatniego! Cała moja rada – gdyby nie macie przećwiczonego układu, który chcecie opisać, i na smak ten etap mocno was stresuje, to skróćcie go! Bez wahania! Minuta lub półtora wystarczy, by fotograf zrobił wam zdjęcie, a babcia uroniła łzę wzruszenia, a również toż zbytnio krótko, by ktokolwiek zdążył się znudzić.

Jakiś czas później w weselnym harmonogramie pojawia się tort. Czy musi on świadomej oprawy muzycznej? Coraz powszechnie pary zamierzają się na zwrócenie go „ot tak, po nisku” dodatkowo nie wytwarzanie spośród bieżącego czasu hecy. Ale tradycja sugeruje, żeby jednak taką sprawę zrobić. Tort powinien to pojawić się w akompaniamencie fanfar, a jego krojeniu towarzyszyć powinna pozyskuje z biesiadnych przyśpiewek. Ważna jeszcze, by stanowiło z pompą, ale trochę daleko elegancko, skorzystać z odpowiednio doniosłego motywu muzycznego. Częste są utwory m.in. z filmów takich jak „Piraci z Karaibów” lub „Walka o tron”. I co dla tych specjalnie wyluzowanych? „Sugar Sugar” zespołu The Archies, „Enigma” Amandy Lear widoczna z informacji słodyczy (Give a bit of mmh to me…) lub jasne, sportowe wręcz wejście tortu w ciąg „Eye of the tiger”, podczas którego ludzie zaczną rytmicznie klaskać i inspirować młodą parę do rozprawienia się z podstawowym kawałkiem tortu!

Ci okres, wymagający muzycznej ramy to podziękowanie dla rodziców, które wciąż skupiają się ze szlagierem Urszuli Sipińskiej pod dużo mówiącym tytułem „Cudownych rodziców mam”, do którego toż mała para winna wraz z ojcami w kółeczku zatańczyć. Tak nakazuje tradycja… ale wiadomo ostatni okres doskonale nie wymaga oczywiście wyglądać! Jeszcze zwłaszcza młodzi zamiast tanu w porozumieniu chcą powiedzieć rodzicom kilka słów z serca oraz podać im niskie upominki. Potrafi temuż prowadzić jakiś nostalgiczny klasyk, który spodoba się rodzicom. Dobrze sprawdzi się np. Louis Armstrong – „What A Wonderful World”. Doniosły charakter obecnej chwili można ponadto w zabawny sposób zburzyć serwując zebranym piosenkę o skutecznych aspektach dorastania dzieci autorstwa Kazika więc „Jak nie jest dzieci w biurowcu”.

O admin

Sprawdź także

Przysięga ślubna wypowiedziana przed ołtarzem stanowi którąkolwiek spośród specjalnie czułych chwil w dniu ślubu

Reklama: Dekoracje kościołów Bydgoszcz Przysięga ślubna wypowiedziana przed ołtarzem stanowi jedyną z specjalnie ostrych chwil …