Strona główna / Bez kategorii / Pryncypał podkreśla, iż postanawia kontynuować strategię wzrostu

Pryncypał podkreśla, iż postanawia kontynuować strategię wzrostu

firma przeprowadzkowa Bydgoszcz

Prezes IKEA Anna Pawlak-Kuliga wróży sprzedaż przez sieć

Sklepy Ikea po raz pierwszy w lokalnych rękach. Sieć ogłosiła, iż od września prezesem spółki Ikea Retail w Polsce będzie Anna Pawlak-Kuliga. Zastąpi inną kobietę – dotychczasową zwierzchnik Evelyn Higler. I od razu zawiadamia rebelię w przedsięwzięciu sklepów.

Uprzednia szefowa, Evelyn Higler, przejdzie do globalnych konstrukcyj szwedzkiego koncernu.
Sprzedaż dzięki internet

Polska boss zamierza wprowadzić rewolucję w dotychczasowym funkcjonowaniu butiku.Ma utrzymywać się wcielona ospale czekana przez klientów sprzedaż dzięki internet.

– W najbliższych latach urządzamy otwierać kolejne sklepy, w tym już wczas, bo w drugiej połowie 2017 roku sklep w Lublinie. Będziemy również rozwijać Ikea w Polsce w kierunku sprzedaży wielokanałowej a już w najbliższych miesiącach wprowadzimy lamp mebli za pomocą Internet – mówi Anna Pawlak-Kuliga cytowana za pomocą brama dlahandlu.pl.

Anna Pawlak-Kuliga jest absolwentką Uniwerku im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w latach 2002-2008 była zatrudniona w fabrykach Pro-Market LTD oraz Regus. Następnie zaskoczyłaby swoją pracę gwoli Ikei, gdzie w niepewnym ze sklepów w Londynie uściskała stanowisko nawigatora interesu. W kolejnych latach popierałaby w ramach budowli wewnętrznych Ikea w Wielkiej Brytanii.

Do Polski wróciła w 2012 roku, w pierwszej chwili jako penis zarządu Kea Retail, oraz rok w dalszym ciągu również wiceprezes. Przy użyciu cały czas ściśle współpracowała z Evelyn Higler. Zasiadała też w zarządzie spółki Ikea Property oraz radzie nadzorczej Ikea Distribution na Europę Południowo-Orientalną – ogłasza branżowy portal dlahandlu.pl.
O rodzinie

Ikea Retail w Polsce ma obecnie 9 sklepów, skądże zapoczątkuje 19 proc. globalnej pracy Ikea. W ogóle Grupa Ikea ma 328 sklepów w 28 krajach na świecie.

firmy na własnym jarmarku, która zakłada ponad pięciokrotny wzrost obrotów do 2035 r., spośród obecnych ok. 3 miliardów złotych do 16 miliardów.

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …