Strona główna / Bez kategorii / Podczas gdy wszelako układzie

Podczas gdy wszelako układzie

Reklama: nowe mieszkania bydgoszcz

Google udzielił swój najświeższy system operacyjny Android 7.0 Nougat, który zawiera łącznie 250 nowych wymowie i usprawnień. Jednak na razie lecz nieliczni mogą z niego korzystać.

W pierwszej kolejności aktualizacja do systemu Android 7.0 Nougat jest dostępna dla użytkowników takich urządzeń podczas gdy: Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus 6, Nexus 9, Nexus Player, Pixel C a Android One. Drudzy będą musieli poczekać nieco dłużej, chociaż flagowe telefony, takie jak Samsung Galaxy S7, będą pierwsze w kolejce.

Google rzekłoby i, że Nougat zostanie zainstalowany w najnowszym koreańskim smartfonie LG V20, którego premiera odbędzie się 6 września.

Główną wartością nowego procesu jest możliwość uruchomienia dwóch aplikacji na raz na pewnym ekranie (funkcja multi-windows). Będziemy więc mogli np. jednocześnie oglądać film na YouTube i wyszukiwać informacje w Google.

Wydajność urządzeń z nowym Androidem pochwala platforma Vulkan API, która istnieje obowiązkowa za poprawę interfejsu grafiki i sprawia, że procesor jest mniej obciążony podczas korzystania z gier. Implikuje owo, że mobilne gry w trybie 3D wyglądają coraz lepiej i postępują jeszcze płynniej.

To lecz nie wszystko. Kolejną zaletą Vulkan API jest wydłużenie czasu księdze urządzeń. W nowym organizmie pojawią się także 72 nowe, realistyczne emotikonki. Platforma Vulkan jest także kompatybilna z Google Daydream, platformą wirtualnej rzeczywistości.

Poprawiono też zarządzanie zużyciem energii. Kiedy telefon jest schowany w kasy lub umieszczony w torebce, automatycznie przełączy się energooszczędny.

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …