Strona główna / sport / Pierwsze w przeszłości zawody Supercross w Polsce już dziś.

Pierwsze w przeszłości zawody Supercross w Polsce już dziś.

Pierwsze w akcji zawody Supercross w Polsce już dzisiaj. Są te przygotowania do dużego święta motocyklowego. Wczoraj w Atlas Arenie zrobiła się konferencja prasowa, podczas której dziennikarze mieli okazję przyjrzeć się torowi oraz spotkać z zawodnikami. 

Dyrektor ds.Marketingu Areny przyznał, że coraz nigdy taka ilość ziemi nie została przywieziona do tego punktu także stanowi toż ważne wyzwanie organizacyjne. 3 000 ton ziemi, zostało stworzone w kierunek o długości 300 metrów. Jak zaznaczył konstruktor toru Freddy Verherstraeten, jego zdaniem było stworzenie toru bezpiecznego dla zawodników, ale zapewniającego spektakularne show. 

Zawodnicy obecni na konferencji, Ricky Renner, Anthony Raynard i Luis Carstens, podkreślili, że Supercross jest niezmiernie chcącą dyscypliną, w której wiele się dzieje. Daje to, że konkursy są bardzo efektowne i dobre dla widza. Wszyscy trzej zaznaczyli, że już jutro na torze w Atlas Arenie będzie niezmiernie łatwo. 

Współwłaściciel organizatora przyznał, że co prawda polscy kibice musieli długo odkładać na wczesną odsłonę Supercrossu w własnym świata, natomiast ich cierpliwość zostanie nagrodzona. Zawodnicy z trzech kontynentów ścigający się w czterech klasach, spektakularny tor napisany przez najlepszego konstruktora na świecie i show jakiego polscy widzowie jeszcze nie widzieli – to wszystko już jutro w Atlas Arenie.

O admin

Sprawdź także

Jak napisałem członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są obecnie na świeżej prostej.

Jak napisałem członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są teraz na tej prostej. Sprawą, nad …