Strona główna / Bez kategorii / Odkurzacz bezworkowy – lub o go dostać?

Odkurzacz bezworkowy – lub o go dostać?

Wiosna sprzyja gruntownemu sprzątania mieszkania. Odsuwamy szafy, myjemy okna i trzepiemy dywany. Wśród tradycyjnych urządzeń sprzątających pojawiły się odkurzacze bezworkowe. Dzięki nim osiągnięcie porządku planuje żyć szybsze, a równocześnie wygodniejsze. Czy należy nabyć odkurzacz workowy? Poznaj argumenty za i przeciw.

Link sponsorowany: http://odkurzacz.warszawa.pl/

Posiadanie swego pupila nie sprzyja utrzymaniu higieny. W powietrzu podejmują się drobinki kurzu, jakie osiadają wszędzie, co dla alergika jest niezmiernie kłopotliwe. Ten fakt powinien rozwiązać odkurzacz bezworkowy. To novum na własnym rynku. Reklamodawcy przekonują, iż istnieje milszy aniżeli ten doskonały, gdyż jego sposób zbierania kurzu nie opiera się na złej wymianie worków, jakie są zastąpione filtrem.

Odkurzacz bezworkowy leczy na prawdzie cyklonu – zbierając kurz i brud z powietrza, jaki potem jest zamknięty w zbiorniku. Niektóre urządzenia stosują wodę, jaka oddziela zanieczyszczenia od cieczy i sprawia, iż zatrzymują się na czasy zbiornika.

Odkurzacz bezworkowy jest bezpieczny w celu, gdyż nie mamy konieczność zawierać worków. Skutecznie pochłania brud, zanieczyszczenia, roztocza, ale i komórki bakterii, wirusów, grzybów oraz pierwotniaków. Upora się oraz z sierścią naszych pupilów. Będzie wspaniały dla domu, w jakim jest alergik.

Przecież jego efektywność nie przechodzi w parze z funkcjonalnością. Wymiana tradycyjnego filtra przeprowadza się raz w roku, ale narzędzie z zespołem wodnym trzeba opróżnić po jakimś odkurzaniu, tak żeby nie poprawiały się bakterie. Odkurzacz z wodą jest również cięższy aniżeli klasyczny typ. Niestety porównując roczny koszt wymiany worków z filtrem, ten drugi zdecydowanie przewyższa kwotę przekazana na kupno tradycyjnych worków. Odkurzacz bezworkowy istnieje ponad ważniejszy od dawnego urządzenia.

Porównując argumenty za i przeciw, odkurzacz bezworkowy odznacza się wysoką sprawnością i efektywnością w zbieraniu zanieczyszczeń, pyłów i roztoczy, jednak potrzeba za tę rozrywka słono zapłacić.

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …