Strona główna / Bez kategorii / Nierealny autobus donikąd

Nierealny autobus donikąd

Miłośnicy autobusów wszelkiej maści z lat mogą utrzymywać własną złość dzięki grom wideo, pozwalającym zasiąść za kierownicą wirutalnego pojazdu. Wśród biblioteki walk tego standardu wybiera się jednak poza… boleśnie wyjątkowa.

Kryspolbus
Reklama: przewóz osób Rzeszów
Desert Bus to wada. Żart. Kpina. Na smak niezbyt wyrafinowana. Myślisz, że odnajdziesz tu autokary? Owszem, cały jeden. Iż poza zaoferuje wyzwanie – trudne odległości także męczące przewozy zagraniczne w niesprzyjających warunkach? Nic spośród tegoż. Jak informuje sam tytuł, będziesz śledzić lecz po pustynnej drodze. Ostatnie może przynajmniej Desert Bus realistycznie odwzorowuje pracę kierowcy? Cóż…

Prowadzenie samochodu stanowi w Desert Bus celem jednym w sobie. Pamiętasz przed sobą prostą metodę (dosłownie – nie uświadczysz zakrętów), monotonny krajobaz i około nieokreślony cel, niedostępny w momencie o moc godzin. Ukończenie kosztu być może bowiem potrwać nawet pół dnia. Czym pozostaniesz spełniony za wytrwałość? Możliwością… wyjścia w podróż powrotną.

Jeżeli nadal nie wiesz, iż posiadasz do przygotowywania z grą-żartem, zwróć uwagę na bieżącą uwagę ze ściany jej ojców. Mógłbyś przecież wcisnąć gaz do deski i zainteresować się czymkolwiek wyjątkowym – droga prosta, wybojów brak, można pójść na łatwiznę, prawda? Nieprawda, ponieważ w wirutalnym autobusie umieszczono wadę konstrukcyjną. Pojazd nieprzerwalnie znosi w sąd, przez co niezbędne staną się małe korekty stylu jazdy.

Dziś kierujemy na Desert Bus spośród tamtej właściwości, ale w dniu premiery każdy, kto sprzedał na bieżącą walkę pieniądze, przewidywał się zawiedziony. Nic niezwykłego – w końcu nieświadomie dał za ostatnie, aby iść się obiektem kpin. Znacznie lepszą lokatą były szczere bilety autokarowe. Maxkolor jako sztuka Desert Autobus nie przechodzi do zaoferowania absolutnie niczego. Jest podła i zwykła. Jako numer byłaby dopuszczalna, gdyby udzielono ją zbyt darmo. Dziś mogą zaspokoić się nią wyłacznie kolekcjonerzy. Tak czy siak – Desert Bus trudno komukolwiek polecić.

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …