Serwery SA-MP 0.3a R7

28 marca 2010
Grand Theft Auto San Andreas

Przypominają mi się czasy przed wydaniem SA-MP 0.3a i wszystkie wersje pre-release, których kolejne wersje pobieraliśmy nawet kilka razy dziennie. Możecie mi uwierzyć mi także nie sprawia przyjemności codzienne aktualizowanie downloadu i pisania cały czas tego samego, że nowe funkcje zaprezentowane w SA-MP 0.3a R5 wymagają poprawek i stąd kolejne wersje paczek serwerów. Może warto poczekać do jutra przed pobraniem?

Download SA-MP 0.3a R7

  • SA-MP 0.3a R7 Windows Server
  • SA-MP 0.3a R7 Linux Server
Uwaga: Powyższy wpis może być nieaktualny, a odnośniki do plików w nim zawarte mogą nie działać ze względu na wydanie ich nowszych wersji. Prosimy o skorzystanie z opcji szukaj bądź przejście do działu download.

O autorze stasieks

Seksowny i przystojny przodownik pracy na tej stronie. Autor większości fajnych (i nie) materiałów tu zawartych. To także osoba, która w równie komiczny sposób odpowiada na Wasze jakże interesujące emaile.

Komentarze
  1. nie można wonczyć servera w gta samp czemu trzeba hasło

  2. słownik w łape i napisz to jeszcze raz

  3. Ostatnio zamówiłam GTA Complete Edition i zastanawiam się z czym to się je.


Skomentuj ten wpis

Przed opublikowaniem swojego komentarza zapoznaj się proszę z naszą polityką komentarzy. Komentarze służą do wyrażania opinii na temat powyższego tekstu lub zadawania pytań na jego temat. Nie służą do reklamowania stron ani zadawania pytań z nim nie związanych.

* Imię, Email, Komentarz są wymagane