Serwery SA-MP 0.3a R6

27 marca 2010
Grand Theft Auto San Andreas

Długo nie nacieszyliśmy się nowymi paczkami serwerów. Developerzy SA-MP postanowili wydać już szóstą wersję SA-MP 0.3a. Ponownie aktualizacja dotyczy jedynie paczek serwerów, więc przeciętny gracz nie powinien być tym faktem zmartwiony – w przeciwieństwie do właścicieli serwerów.

Dziś krótko po północy opublikowałem wpis o SA-MP 0.3a R5, które niestety „będziecie musieli” (łatka jest dobrowolna) zaktualizować do wersji R6. Wszelkie zmiany dotyczą (kto zgadnie?) nowych funkcji zaprezentowanych przy okazji SA-MP 0.3a R5.

Download SA-MP 0.3a R6

  • SA-MP 0.3a R6 Windows Server
  • SA-MP 0.3a R6 Linux Server
Uwaga: Powyższy wpis może być nieaktualny, a odnośniki do plików w nim zawarte mogą nie działać ze względu na wydanie ich nowszych wersji. Prosimy o skorzystanie z opcji szukaj bądź przejście do działu download.

O autorze stasieks

Seksowny i przystojny przodownik pracy na tej stronie. Autor większości fajnych (i nie) materiałów tu zawartych. To także osoba, która w równie komiczny sposób odpowiada na Wasze jakże interesujące emaile.

Komentarze
  1. Według mnie wygląda to całkiem nieźle aczkolwiek czegoś mi tu brakuje. A co wy o tym myślicie?

    Ostatnio zamówiłam GTA Complete Edition i zastanawiam się z czym to się je.


Skomentuj ten wpis

Przed opublikowaniem swojego komentarza zapoznaj się proszę z naszą polityką komentarzy. Komentarze służą do wyrażania opinii na temat powyższego tekstu lub zadawania pytań na jego temat. Nie służą do reklamowania stron ani zadawania pytań z nim nie związanych.

* Imię, Email, Komentarz są wymagane