Pobierz nowe SA-MP 0.3a R8

25 czerwca 2010
Grand Theft Auto San Andreas

Od wersji Serwery SA-MP 0.3a R7 nie zmieniło się praktycznie nic. Aktualizacja ma charakter wyłącznie zapobiegawczy przed kolejnymi atakami DoS na serwery SA-MP. Z tego też powodu nie mam pojęcia dlaczego na stronie głównej projektu nie pojawiła się żadna wzmianka na jej temat. Jeżeli tego typu aktualizacje bezpieczeństwa są bagatelizowane przez developerów SA-MP i sprowadzane do marginesu to najwyraźniej nie mamy o co się martwić.

Developerzy odkryli, że zewnętrzny program mógł wejść w interakcję z kodem sieciowym paczek serwerów przez co mogłyby zostać wysłane niepożądane dane do RPC. Serwery są kompatybilne z klientem SA-MP 0.3a, który od ponad 8 miesięcy pozostaje taki sam.

Swoją drogą aktualizacja ta nie ma związku z dzisiejszym „tymczasowym” zamknięciem forum oraz wiki projektu. Te mają związek z próbą (udaną) włamania na konta administratorów oraz moderatorów na forum projektu. Obecnie przeglądane są logi, których odpowiednie wycinki zostaną przekazane dalej policji. Jako, że społeczność SA-MP liczy sobie ponad 100 000 zarejestrowanych kont cały proces może potrwać nieco czasu.

Download SA-MP 0.3a R8

  • SA-MP 0.3a R8 Windows Server
  • SA-MP 0.3a R8 Linux Server
Uwaga: Powyższy wpis może być nieaktualny, a odnośniki do plików w nim zawarte mogą nie działać ze względu na wydanie ich nowszych wersji. Prosimy o skorzystanie z opcji szukaj bądź przejście do działu download.

O autorze stasieks

Seksowny i przystojny przodownik pracy na tej stronie. Autor większości fajnych (i nie) materiałów tu zawartych. To także osoba, która w równie komiczny sposób odpowiada na Wasze jakże interesujące emaile.

Komentarze
  1. pobralem i niedziala !:/

  2. rozwiń wypowiedź

  3. Zobaczymy czy zadziala

  4. Witam mam wersje SA-MP 0.3b R2 i chce mieć 0.3a R8 nie wiem jak to zrobić prosze o pomoc

  5. Ja mam tylko wersje 03.a 03.b i 03.d i 03.c

  6. Ostatnio zamówiłam GTA Complete Edition i zastanawiam się z czym to się je.


Skomentuj ten wpis

Przed opublikowaniem swojego komentarza zapoznaj się proszę z naszą polityką komentarzy. Komentarze służą do wyrażania opinii na temat powyższego tekstu lub zadawania pytań na jego temat. Nie służą do reklamowania stron ani zadawania pytań z nim nie związanych.

* Imię, Email, Komentarz są wymagane