Strona główna / Bez kategorii / Kurtka i rodzaj konstrukcji

Kurtka i rodzaj konstrukcji

Wbrew pozorom, dopasowanie właściwej kurtki bynajmniej nie jest lekkie. Nie wystarczy bowiem wpaść do magazynu, zdjąć z wieszaka pierwszą kurtkę, która wpadła nam w spojrzenie również znikać do kasy.

stoprocent
kurtki stoprocent
Tak toż niczym w losu innych ubrań, przy doborze okrycia wierzchniego należy się oddawać naszym pracownikiem konstrukcje. Dzięki temuż będziemy umieć, jaki fason i fakty wybrać, oraz których się wystrzegać.
Typ konstrukcje “klepsydra” – szerokie ramiona, wielki biust, wąska talia, szerokie biodra
Figura “klepsydra” dużo będzie spoglądać w obcisłej, dopasowanej na całej długości, dłuższej kurtce. Potrzebny jest pasek w talii, jednakże nie zawsze konieczny.
Typ konstrukcji “jabłko” – szerokie ramiona, przestronny biust, szerokie biodra, bez poniesienia w talii
Ten pracownik konstrukcje dobrze oczekuje w cieńszych kurtkach. Wydatny brzuch dobrze ukryje fason peleryny, lecz w losie młodszego terenu można wpisać na pasek, który “spowoduje” wzięcie w talii.
Rodzaj konstrukcje “gruszka” – wąskie ramiona, niewielki biust, wzięcie w talii, szerokie biodra
Osoby o strukturze gruszki powinny znajdować kurtki ze zdobioną górą – wszelkie naszywki, zdobienia, pagony są tu mile widziane. Proporcje sylwetki wyrównają także ogromniejsze rękawy. Przyda się i pasek albo zwężenie w talii, ale wybrać będzie ponadto okrycie o wyglądzie peleryny.
Rodzaj figury “kielich” – szerokie ramiona, duży biust, wąskie biodra
Trafnym wyborem przy takim rodzaju sylwetki jest kurtka z niewielką górą, dekoltem również wzmacnianym dołem ze ściągaczem, lub tak zwana “bombka”. Warto zwrócić uwagę, lub nie ma poduszek albo pagonów, które rozwijają ramiona.
Typ konstrukcji “kolumna” – wąskie ramiona, mały biust, wąskie biodra
Tego wzoru figura wymaga kurtki, jaka wspomni jej kobiecych kształtów. Najtrafniejszy gatunek to niewielkiej długości czy znaczne okrycie, z standardowym paskiem albo zwężeniem w krainie talii.
Końcówka zimy to niezły czas, aby rozejrzeć się za kurtką na ewentualny sezon. W kilkorgu sklepach są wyprzedaże kurtek zimowych. Możemy się tam urządzić w najmodniejsze fasony zawinąć w wielu niższych wartościach niż typowe.

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …