Strona główna / Ciekawostki / Kręgi w życie, fenomen czy mistyfikacja?

Kręgi w życie, fenomen czy mistyfikacja?

Kręgi w zbożu, fenomen czy mistyfikacja? W bieżących czasach możemy obserwować wzrost innego typu dziwnych i często niewytłumaczalnych zjawisk, do jakich dochodzi, dosłownie na bliskich oczach. 

Etapem są to koleje na gruncie mentalnym, czasem społecznym, i czasem, chociażby klimatycznym. Dziś jednak zastanowimy się, czym są kręgi w życie, na czas zakończymy się i mimo przyjrzymy temu wydarzeniu, które aktualnie stanowi drinkiem z najbardziej ciekawych zjawisk przechodzących na własnej planecie.

Można śmiało powiedzieć, że kręgi w zbożu to jedyna z najważniejszych teorii spiskowych, na podstawie której występują filmy, muzyka i publikacji.

W ciągu ostatnich dwudziestu lat, na wszelkiej planecie ważna było zaobserwować występowanie tajemniczych okręgów, co oferuje o tym, iż istnieje wówczas zjawisko globalne, niemiejscowe.

Dotychczas zgłoszono, a ponadto skatalogowano ponad 10 000 takich okręgów zbożowych.

Oczywiście tutaj głosy są podzielone, ponieważ część obserwatorów uważa, iż istnieje wówczas koniec to po prostu kawału, oczywiście jak, chociażby Doug’a Dave’a z roku 1991, którzy przygotowali takie okręgi przy pomocy drewnianych belek.

Jednakże z dodatkowej części jesteśmy osoby bardzo liczące w niniejszy fakt dlaczego? Powodów pewno być znacznie, drinku z najistotniejszych jest mnogość występowania okręgów także ich pełny zasięg, a mistyfikacje nie mogą tworzyć wszystkich przypadków z pełnego świata, to stanowiło po prostu niemożliwe.

Bardzo istotnym aspektem wszystkiej tej układanki jest fakt, iż te z gruntu prawdziwe, a przynajmniej uznane za duże kręgi nie wykazują żadnych oznak uszkodzenia zboża, jedynie lekkie przypalenie wybierające się przy łodydze, co wpływa, że łodyga została zgięta przy pomocy jakiejś nieznanej siły energetycznej.

Badania wykazały jasno, iż w obszarze okręgów zbożowych występuje wielka zmiana, lub anomalia w gospodarstwu elektromagnetycznym. Jednakże idąc dalej, ważna tąż radę pozostawić, ponieważ wyłania się inna, bardziej zastanawiająca, a mianowicie, które miałoby być przesłanie owych kręgów?

Cześć badaczy uważa, że pewne kręgi wykazują dużo szybkie zbieżności z projektem wybranych konstelacji gwiazd, jak choćby gwiazdozbioru Oriona, inne części z zmian sądzą, iż stanowi więc znaczenie, w konkretnym sensie zagadka dotycząca bliskiej przyszłości i egzystencji.

Na że wiemy jedno, kręgi w zbożu ukazują nam zasady świetnej geometrii. Ubiegły wiek obfitował w wydarzenia, które wkładają się być pewną dysharmonię i niestabilność na dużo poziomach normalnego życia.

Wyraźnie stało się jasne i to, że nasz klimat ulega zmiany. Edgar Cayce znana osoba, będąca dla samych uosobieniem zła i dla własnych proroka, przepowiedział wiele obecnych zmian, do których otrzymuje na ziemi.

Zatem on wierzy także odkrycie mistycznej Atlantydy również jej tajemnej wiedzy, wspomina też o kręgach w życie i pozaziemskim przesłaniu. Lecz to albo będziemy zakładać w obecnego modelu rewelacje i objawienia zależy już tylko i tylko od nas samych.

Wraz z robiącymi się coraz mocniej kolejami na swej planecie wydaje się oraz nowa wiedzę naukowa. Krąg naukowców, możemy nazwać ich naukowcami nowej ery, nieustannie rozwija się i zawiera profesorów fizyki, biologii czy neuropsychologii.

Ci pany, ci naukowcy tworzą zupełnie nową wizję świata i pracownika, niestety informacje o tych świadomościach a ich poszukiwaniach są zazwyczaj spychane na margines, to również społeczeństwo zwłaszcza w zespole nie wie o byciu dużo innych wiedzy i hipotez zajmujących naszego istnienia.

Nowe wizje, nowe teorie odsłaniają przed nami tajemniczy świat, często spokojny i naturalny. Dziś uświadamiamy sobie, że ludzkość odgrywa niezmiernie istotniejszą postać w funkcjonowaniu tej ziemi i znajomego świata, ponadto składa się, że nasza kultura być pewnie nie jest całkiem najbardziej rozwiniętą, obecnie staje się coraz popularniejsze, że nowe zdrowe i niezwykle zaawansowane technologicznie cywilizacje istniały przed nami, i pomimo to szybko upadały.

Bardzo zastanawiająca jest podstawa upadków wielkich cywilizacji, co ciekawe, do dalekich upadków dochodziło zwykle w okresie, jeśli dana kultura sięgała szczytów.

Istnieje wówczas, to coś ciekawego, bo z punktu widzenia zwykłego człowieka wynika, że że coś osiąga szczyt, to nie może to upaść. A przecież, w dziki również do dziś naturalny sposób, wielkie cywilizacyjne nagle upadały.

Czy to kręgi w ziarnie oraz osobiste tego modelu zjawiska, które teraz możemy śledzić na pełnym świecie, są poniekąd ostrzeżeniem dla swej cywilizacji? Tego oczywiście nie wiemy, żyć chyba wtedy się przekonamy, ale wtedy zapewne żyć szybko zbyt późno.

O admin

Sprawdź także

Cytryna jest produktem płynącym z Chin

Kiedy poranne kroki prowadzą nas do kuchni, pierwsza rzecz, która dochodzi w własnej indywidualności to …