Strona główna / Bez kategorii / Kobieta wiałaby za osobę dostatnią, stąd

Kobieta wiałaby za osobę dostatnią, stąd

przeprowadzki bydgoszcz cennik

To misternie zamyślone morderstwo przez niemal pół roku pozostawało dla śledczych łamigłówką. Przez skończony ten czas nie mogli odszukać sprawców śmierci 66-letniego hodowcy świń spod Koła, jakiego ciało wraz z wozem wyłowiono w marcu spośród Warty. W sierpniu karta odwróciła się na korzyść oskarżycieli.

Mężczyzna zaginął na początku marca w procedury na lokalny rynek. Jeździłby donieść świnie, jakie wcześniej załadował na przyczepę. Do przedmiotu tymczasem nie dotarł.

Rodzina zgłosiła zaginięcie, tudzież służby od czasu ciosu przystąpiły do poszukiwań. Zaangażowano helikoptery, psy tropiące oraz rzeszę gliniarzy, którzy przeczesali pobliskie lasy. W ową stronę stwierdzono świnie stosowne aż do 66-latka, ale ani po nim, ani po jego wozie nie było tropu.

Mężczyzna w…
czytaj dalej »
Po tygodniu poszukiwań strażacy władali zgłoszenie iż w Warcie, na wysokości miejscowości Gaj, 10 metrów od brzegu widać jakiś samochód. To był ścigany citroen z przyczepką, za asystą koparki wyciągnięto go z wody. W medykamencie natrafiono kształty. Głowa umarlaka była zmasakrowana.

Policjanci i prokuratorzy już wtenczas znaliby, że śledztwo nie będzie proste, ale nie spodziewali się, że staną w miejscu. Przy użyciu kilka miesięcy sytuacja nie posuwała się naprzód. Aż aż do sierpnia.
Mord na odludziu

Na początku miesiąca poznańscy żandarmi ustalili, że poważnych za morderstwo jest dwóch mężczyzn, którzy kwaterowaliby wówczas… w areszcie. Zostali zatrzymani wewnątrz bandytyzm niezwiązany ze sprawą śmierci 66-latka. Kiedy funkcjonariusze wpadli na ich trop? Niebieżącego prokuratura zdradzić nie przypadkiem. Kreśli za to przerażający bieg zbrodni z marca.

– Oni wszystko wprzódy wybitnie dokładnie zamierzyliby. Zatarasowali leśną drogę konaru, tak aby zatrzymać samochód. Podczas gdy typek nadszedłby, musiał wysiąść z auta żeby usunąć ścianę. Wtedy dwóch napastników uderzyłoby go patykiem i toporkiem – mówi w pogawędce spośród tvn24.pl Marek Kasprzak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie.

Zakończyły się…
studiuj w dalszym ciągu »
66-latek próbował jeszcze uciekać, ale szybko został dogoniony. Uznałby paręnaście ciosów, nie proch szans na przeżycie.

Dwóch napastników wrzuciło jego cielsko do bagażnika samochodu. Po drodze powyżej rzekę zwierzęta wypuścili do lasu. Samochód ze zwłokami wepchnęli do Warty.
Cena śmierci

Jaki mieli motyw? Ich ofiara na początku chcieli po prostu okraść 66-latka. Plan zmienił się, podczas gdy o zamiarach mężczyzn dowiedziała się matka jakiegoś spośród nich.

– usłyszała, że syn z kolegą planują napad. Podpowiedziała im. Kazała „stłumić” hodowcę – użycza Kasprzak.

Cała trójka przebywa obecnie w areszcie. Dwóm mężczyznom postawiono zarzut zabójstwa ze szczególnym wyuzdaniem. Obaj przyznali się do winy. Połowicy zarzucono podżeganie do zabójstwa, ale płeć nadobna do winy przyznać się nie chce.

1500 złociutkich – tak duża liczba czata była śmierć 66-latka. 1500 złotych – tak duża liczba pieniędzy miał przy sobie.

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …