Strona główna / Wesele / Już wiele Par Młodych określa się na ostatnie, by wesele dać w formatu dalekim z tego typowego.

Już wiele Par Młodych określa się na ostatnie, by wesele dać w formatu dalekim z tego typowego.

Reklama: Zespół weselny Bydgoszcz

Już wiele Par Młodych określa się na ostatnie, by wesele urządzić w trybie dalekim z tego starego. Bankietowa sala, zero disco polo, jak najmniej balonów. „Urban wedding” to szczęście, które dzieli się od dawnych przyjęć. To innowacyjny klimat miejski. W Polsce i można zauważyć taką szkołę i ostatnie obecnie od kilku lat. Jest zatem uzależnione nie właśnie z samym wydarzeniem, ale także spośród jego organizacją – wyszukaniem sali weselnej i dekoracji, doborem sukni i garnituru, wyborem repertuaru muzycznego oraz konferansjera. 

Oczekiwania

Osoby przejmujące się organizacją takich wesel zgodnie podkreślają, że pary, które stanowią się na wykonanie takiego przyjęcia przede całym nie chcą muzyki disco polo. Zależy im na muzyce wyszukanej, takiej, którą chcą również oni, jak i pracownicy. Równie ważne istnieje również, by na sali weselnej panowały korzystne warunki wizualne. Młode Pary oczekują profesjonalnych konferansjerów, jacy nie będą dokonywać tylko tradycyjnej roli wodzireja. Nowożeńcy rezygnują najzwyczajniej spośród ostatniego, co skupia się z tradycyjnymi metodami zabaw.

Oczywiście, nie chodzi tu o zrezygnowanie z bogatych form zabaw służących integracji gości podczas wesela. Są one po prostu podawane w tamten forma. Nie brakuje tradycyjnych „gustów” i atrakcji „w kółeczku”, jednak podczas „urban wedding” występują one z samej chęci biesiadników, nie są narzucone a nie odnoszą się z odciągnięciem ludzi z stołu.

Muzyka i urban wedding

Przyszłe Młode Pary przede ludziom nie chcą muzyki disco polo. Rozlicza się dla nich jeszcze prezencja didżeja też jego kultura słowa. W porządku posiłków, kiedy ludzie pracują przy stolach nie zabawia to już ich jakaś typowa przyśpiewka weselna, a na dowód stonowany chillout. Podczas tańców preferuje się rock’n’roll, klasyki z lat 80. i 90., czy najnowsze hity muzyki klubowej. Poza tym, bardzo dobra kontrolują się nowe remiksy starych przebojów. 

Fantazyjność

„Urban wedding” przede każdym składa się na ostatnim, by zrobić wesele odchodzące od standardów. Chodzi o fantazję Pary Młodej, która potrafi sobie zażyczyć, czego tylko chce. Uroczystość charakteryzuje konwencja niezależna od standardowej. Większość Par kwalifikuje się na wybór lokali o dużym standardzie, ale równie często osoby takie wybierają miejsca tradycyjne, aby wzbudzić ciekawy kontrast. Dopasowuje się miejsca, które umiejscowione są w dobrej okolicy. Najlepiej, kiedy spotykają się przy nich hotele, ponieważ można od razu ulokować gdzieś gości weselnych.

W okresie szczęścia nie brakuje elementów takich kiedy na dowód specjalne pokazy szefów kuchni. Warto bowiem dodać, że na „urban wedding” nie jest miejsca na starego schabowego z ziemniakami. Również a jak że menu stanowi znacznie ważne. Przy tym każdym trzeba jeszcze wspominać o tym, iż wesele takie składa się z drugimi wydatkami. Zorganizowanie pokazów sztucznych ogni, pokazy barmańskie, czy taneczne, lub przygotowanie specjalnego kącika do dzieci kojarzy się w spokoju z istotniejszym niż podczas tradycyjnego wesela nakładem finansowym.

Chwilowa moda czy istniały obyczaj?

Bez wątpienia, „urban wedding” to nie tylko chwilowy trend. Ta innowacyjna forma zabawy weselnej będzie się utrzymywać, klasyczne wesela powoli odchodzą ponieważ w zapomnienie. Z pewnością, pewne tradycyjne elementy nie znikną z programu wesel, jednakże nie odda się ukryć, że jedno zmian wypierają tradycyjne zabawy. „Urban wedding” zapisuje się dlatego na stałe w strukturę wesel. Młodym Parom chce na zmian a atrakcyjnym sposobie.

O admin

Sprawdź także

Toż od nich w niespotykanym poziomie zależy, gdy będą się bawili Twoi pracowniki podczas wesela.

Reklama: Zespół weselny Włocławek Obecne od nich w sporym stopniu zależy, jak będą się bawili Twoi …