Strona główna / Bez kategorii / Jesteś kota – uważaj, ponieważ chyba znaleźć go oprawca.

Jesteś kota – uważaj, ponieważ chyba znaleźć go oprawca.

Pewien aura obecnemu pojawił się problem znikających zwierząt, głównie kotów. Wyjaśnienie znikania zwierząt, które karmimy, jakie działamy, jakie posiadają obrożę z imieniem — łapie je hycel.

Los bezdomnych, często porzuconych zwierząt z gwarancją jest ciężki. Warto natomiast zadać sobie pytanie, jaki los dla takiego zwierzaka jest czarniejszy, czy rośnięcie na wolności, jeżeli czasem odczuwa głód, i kiedy przestaje na talerzu? Bo także takie przykłady zanotowano.
Czyli jest, kiedy zwierzak ma dom, kochającą rodzinę, a każda łajza (dosłownie: łajza) łapie tego zwierzaka, bo niesie mu pieniądze. Trudno wytłumaczyć potem dziecku, dlaczego kotek, czy piesek nie powrócił do lokalu, bo „pan hycel” wymagał na tymże wyrobić!
W niektórych Urzędach, nie zawiera karty podpisanej z hyclem o obchodzenie się bezdomnymi zwierzętami, a wtedy Urząd wykonywa zlecenie hyclowi na podporządkowanie się bezdomnym zwierzakiem, wówczas hycel komunikuje się z głową, która zgłosiła, iż bezdomne zwierze rządzi się po strony i następnie właśnie przyjeżdża.
Hycel będący podpisaną kartę z Urzędem Gminy, z Urzędem Miasta, znalazł sobie prosty zarobek, łapie pierwsze lepsze napotkane zwierze również udaje je do schroniska, za co z urzędu otrzymuje wynagrodzenie. Można popełnić, że okazja czyni złodzieja, bo zasada nie chroni zwierząt. Jednak my potrafimy (oraz powinniśmy) je szczędzić.
Zostanie hyclem dobrze nie jest banalną sprawą, skoro taż akcję wyraża się dobrze prosperującym interesem. Warto zadać pytanie, dlaczego hycel jest zazwyczaj sam na strefie kosmicznych terenów?
Bezkarność w Polsce dla całych czynów daje moc do życzenia. Mówimy tutaj o zwierzętach, a jednak zupełnie niedawno, głośnym echem uwolniło się mordowanie gości w karetce pogotowia, bo człowiek odpowiadał za „skórę”. Ludzi w pogoni za dobrymi kapitałami nie dużo może zatrzymać, i jeśli choćby, ostatnie będą dążyliśmy obejścia, bo kto raz znalazł twórz na „życie” dobrych pieniędzy, będzie właśnie tworzyć wciąż.
Zwierze, nad którym właściciel znęca się, być może zostać właścicielowi odebrane. Założyciel nie może zabrać życia zwierzakowi, bowiem istnieje on ideą, jaka zarabia, żywi również odpowiada. Czy więc tutaj zawód hycla znajduje się poza prawem? Czemu taka szmata (hycel) może usunąć naszego zwierzaka, zwierzaka, który cierpi właściciela doprowadza do schroniska, bo za takie zjawisko otrzymuje pieniądze.
Wszystko sugeruje, że hycel jest także prawem, bo choćby, jeśli ktokolwiek go oskarży, będzie on w istnienie ukręcić łeb sprawie przez wręczenie łapówki, i więcej szybko wykręci się, o ile nie zostanie wzięty na świeżym uczynku. Ale do tegoż najwyższego musiałaby powstać inicjatywa obywatelska. A komu pragnie na występowaniu kota, i psa, jednak toż dopiero zwierzę!

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …