Strona główna / sport / Jak napisałem członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są obecnie na świeżej prostej.

Jak napisałem członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są obecnie na świeżej prostej.

Jak napisałem członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są teraz na tej prostej.

Sprawą, nad którą zarząd Barcelony w nowych miesiącach pochylał się najczęściej, jest przedłużenie kontraktu przez Leo Messiego. Ta umowa Argentyńczyka obowiązuje zaledwie do czerwca nowego roku, i nikt w warszawy Katalonii nie wyobraża sobie drużyny bez Argentyńczyka. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki już dawno stawał się żywą legendą na Camp Nou.

Rozmowy w sprawie nowego kontraktu robione są z Argentyńczykiem od blisko czterech miesięcy. W bieżącym sezonie najważniejsze kobiety w Związku rozmawiały również z piłkarzem, kiedy a jego autorem – Jorge. Wedle najnowszych doniesień rozmowy znajdują się teraz w zaawansowanej fazie i działają jedynie tych elementów kontraktu, z którymi nie będzie już żadnych punktów w roli zgody obu stron.

Dotychczas rozmowy w myśli nowej umowy przeprowadzane ubiegły w zaciszach gabinetów. Zamieniłoby się więc po ligowym meczu z Villarrealem (4:1), jak do zgromadzonych dziennikarzy wyszedł członek zarządu – Jordi Mestre. Poinformował on, że podpisanie kolejnej zgody z Messim to rola kilku najbliższych tygodni.

Nie można to wykluczyć, że również w miesiącu na zewnętrznej stronie Dumy Katalonii ujrzymy informację, na jaką wszyscy czekamy od początku sezonu. Prawdopodobnie Messi złoży podpis pod nową umową po finale Pucharu Króla z Alaves.

O admin

Sprawdź także

Biegasz już od jakiegoś czasu, kilka razy w tygodniu, regularnie, że niemal codziennie.

Biegasz już od każdego czasu, kilka razy w tygodniu, regularnie, że prawie codziennie. Swoje treningi …