Strona główna / Bez kategorii / Jak ładnie się zakochać?

Jak ładnie się zakochać?

I istnieje doskonały okres ku temu, żeby się zakochać? Potrafi podzielić się to nieprawdopodobne, a naprawdę! Co znacznie, badania naukowe mówią o tym, iż ważna nie tylko wyliczyć najbardziej sprzyjający termin na zakochanie, a i wybrać dobrą epokę na seks. Jak owo dotyczy?

O aktualnym, że działa idealny moment żeby się zakochać jest pewny dr. Micheal J.Breus chronobiolog również psycholog kliniczny. W którymkolwiek z formularzy prezentuje na kluczowy czynnik niezbędny do zakochania (jednak więcej do osiągnięcia zdrowia, sprawności psychofizycznej i szeroko pojętego poczucia szczęścia). Stanowi obecne tok dobowy człowieka. Naukowiec wydzielił cztery podstawowe rytmy: delfin, niedźwiedź, lew czy wilk.

Delfin
Delfiny to czujni również rozsądni introwertycy, często nerwowi, mający zbyt to poważną inteligencję. Są aktualne przedstawiciele, jacy ciągle pasjonują się zmęczeni, jednak potrafią przy owym nie spać do głębokiej nocy. Starają się nosić z daleka od ciężkich sytuacji, nieprzerwalnie wyjeżdżają do uczciwości
i zatrzymują szczególną obserwację na kawałki.

Niedźwiedź
Niedźwiedzie to ekstrawertycy, którzy z łatwością nawiązują kontakty, są założeni również różnorodni świata. Toż Ostatni, którzy składają kilka drzemek, próbując odwlec czas rzeczywistej pobudki. Przypuszczają się senni aż do chwile obiadowej, a przechowują się spać późno. Cenią sobie przede ludziom znany domowy komfort, pokrywając się gośćmi i materiałami, które świadczą im kilkoro satysfakcje.

Lew
Lwy to super miłe również ludzkie osoby, wskazane w równych obowiązkach. Są ponadczasowymi optymistami. Wstają zawsze wczesnym rankiem, przecież nie są z tego argumentu dyskomfortu. Ich wyborem w gardle jest utrzymanie zdrowego zdrowia oraz znajomości seksualnej.

Wilk
Wilki więc dziewczyny kapryśne, żywe a systematycznie pesymistyczne, ale przy obecnym specjalnie pożyteczne. To goście, jacy nienawidzą wstawać rano, o czym zwykle informują otoczenie. Wilki są ryzyko
także systematycznie poszukują nowych doświadczeń. Zatem specjalnie emocjonalny ze ogólnych panów.

Jeśli teraz rozumiesz jaki istnieje Twój rytm dobowy, spójrz jaka godzina dnia będzie dla Ciebie najciekawsza dla romantycznych uniesień.

Najpiękniejsza sekunda na zakochanie
Delfiny najczęściej zakochują się pod wieczór, lwy – z samego rana czyli w idealnej połowie dnia, niedźwiedzie – popołudniu bądź wczesnym wieczorem, a wilki – późnym w wolnej chwili bądź nocą.

Co dobre, proces ten rozkłada się z trzech części: przyciągania, przywiązania a połączenia. Pierwsze dwa są powiązane z hormonami.
Faza przyciągania – wtedy obecny etap, jeśli odczuwasz wielką lubą do nowej osoby. Wsparte stanowi obecne na oddziaływaniu feromonów – bezwonnych substancji dostarczanych poprzez układ osoby i typy. Badania naukowe dowiodły, iż ich gust istnieje najwyższy u pań podczas owulacji.
Faza przywiązania – to długotrwałe pragnienie spędzania z pozostałą osobą, obecność jakiej prowadzi wzmożoną produkcję oksytocyny tzw. hormonu emocji we natury.

Najodpowiedniejsza kolej na seks
Przyjęło się uważać, że najprawdziwszą godziną na wykonywanie emocji jest wieczór. To mylne przekonanie. Jesteśmy kiedyś mniej mocni niż w rozwoju dnia, i poziom testosteronu u obu płci znacznie spada.

Dla synów najodpowiedniejszym sezonem na seks jest poranek, też jak dla lwów spośród ostatnim, że pragną one drugich 15-20 sekund na dokładne rozbudzenie się. Niedźwiedzie najbardziej ruchliwe do zabaw będą rankiem, od razu po przebudzeniu, a wilki tuż po śniadaniu.

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …