Strona główna / Moda / Zdrowie / Istnieje wiele sposobów medycyny estetycznej, które miesiąca na punktu poprawić kondycję skóry i zostawić jej zdrowy wygląd.

Istnieje wiele sposobów medycyny estetycznej, które miesiąca na punktu poprawić kondycję skóry i zostawić jej zdrowy wygląd.

Reklama: Nici PDO Bydgoszcz

Istnieje wiele sposobów medycyny estetycznej, jakie maja na punkcie poprawić kondycję skóry oraz obronić jej mały wygląd. Innowacyjnym, ale stale zyskującym na dostępności i docenianym także przez specjalistów, kiedy i pacjentów, jest środek z zastosowaniem bioresorbowalnych nici PDO. System nici PDO stanął w 2008 roku w Korei Południowej i szturmem podbija rynki zachodnie, w ostatnim nasz. PDO to projekt pochodzący z polidioksanonu, substancji chemicznej danej w medycynie od ponad 20 lat i zdobywanej dotychczas specjalnie do produkcji wchłanianych nici chirurgicznych, jakie są używane podczas zabiegów chirurgicznych zaś w implantologii. Dzięki temu style z wykorzystaniem nici PDO zalecają się świetnymi efektami, ale również wielkim bezpieczeństwem. Dodatkowo zauważono, że rozpad włókien PDO stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, co poprawia strukturę skóry. Dzięki temu efekty braku są widoczne nawet do 2 lat.

Liftingujące nici zaczynane są nie chociaż w środkach odmładzających twarz. Równie doskonale konsultują się w restauracji innych partii ciała np. biustu, brzucha, a nawet wiotkiej skóry dłoni. Bardzo dobrze spisują się w ciemnych obszarach, np. w stronach podbródka, linii żuchwy natomiast na wrażliwej skórze szyi. Kolejną zaletą zabiegu na niciach liftingujących jest okazję połączenia go spośród pozostałymi środkami medycyny estetycznej np. z aplikacją wypełniaczy. Najpopularniejszym zastosowaniem nici PDO jest modelowanie owalu twarzy. Dzięki ich mechanicznemu życiu możemy unieść opadającą skórę, a dzięki właściwościom stymulującym do prac kolagenu, zmienić jej jędrność. Oczywiście efekt zależny istnieje z właściwego dostosowania ilości wprowadzonych nici zaś ich sposobie do problemu, który wymagamy rozwiązać. Niektóre pacjentki już po aplikacji czterech nici z haczykami uzyskują zadawalający efekt.

O admin

Sprawdź także

Jak wszystek zna kiedy to pisać i funkcję tą powoduje przynajmniej 2 razy dziennie

Reklama: Technik dentystyczny Bydgoszcz Niby każdy wie kiedy toż produkować i czynność tą pisze przynajmniej …