Strona główna / Bez kategorii / Homologicznie Konwent obu kierowników

Homologicznie Konwent obu kierowników

Czyszczenie tapicerki samochodowej Bydgoszcz

Prezydent Recep Tayyip Erdogan zajechałby w poniedziałek do Pałacu Konstantynowskiego koło Petersburga, dokąd zażyłby go Władimir Putin. To pierwsze konwent obu przywódców od kryzysu po zestrzeleniu w listopadzie poprzedniego roku przez lotnictwo Turcji rosyjskiego bombowca nad granicą turecko-syryjską.

Przed obecną…
studiuj w przyszłości »

z zapowiedziami Erdogan i Putin mają prowadzić rozmowę m.in. o normalizacji stosunków i kondycji w Syrii.

To pierwsza zagraniczna odwiedziny Erdogana od nieudanej próby puczu, do której doszło w Turcji 15 lipca.

Tuż przed poczęciem poniedziałkowego zebrania prezydent Turcji przedstawiał przekonanie, że współpraca pośrodku krajami pomoże rozwiązać dylematy w rejonie. Erdogan oznajmiłby też nowy rozdział w stosunkach między Ankarą i Moskwą. Podług Erdogana działania podjęte wraz z Rosją doprowadzą do pod każdym względem innego okresu w sądach na linii Ankara-Moskwa niż dotychczas.

Prezydent Turcji…
czytaj dalej »
Rosyjski potępił jednakże nieudaną próbę zamachu stanu. Podkreślił, że Rosja zawsze występuje przeciwko niecałym niekonstytucyjnym postępowaniom, i ewokowałby nadzieję, że narodowość turecki pod kierownictwem Erdogana upora się z kryzysem.
Odwilż w stosunkach

Od ponad miesiąca uzyska proces normalizacji związków turecko-ruskich, które znalazły się w kryzysie po zestrzeleniu w listopadzie zeszłego roku za pośrednictwem lotnictwo Turcji rosyjskiego bombowca nad krawędzią turecko-syryjską. Federacja rosyjska wówczas wprowadziła sankcje komercyjnie-gospodarcze wobec Turcji, w tym wstrzymała loty czarterowe do bieżącego kancie oraz pozyskany akcja krajoznawczy.

Relacje zaczęły się uzupełniać na początku lipca, kiedy Erdogan wyprawił aż do Putina list zawierający – jak sądzi Kreml – przeprosiny za listopadowy incydent. Z kolei według Ankary w liście zidentyfikowały się wyrazy bolenia oraz prośba o wybaczenie odwrócona aż do tradycji ruskiego pilota, który poległ po zestrzeleniu aeroplanu.

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …