Strona główna / Bez kategorii / Gdy grubo się zakochać?

Gdy grubo się zakochać?

Czy jest doskonały moment ku temu, by się zakochać? Może oddać się to zadziwiające, jednakże naprawdę! Co więcej, badania naukowe wspominają o tym, że można nie tylko wyliczyć najbardziej sprzyjający okres na zakochanie, a i wybrać dobrą epokę na seks. Gdy obecne dodaje?

O aktualnym, iż działa idealny czas aby się zakochać jest chętny dr. Micheal J.Breus chronobiolog również psycholog kliniczny. W którymkolwiek z problemów wygląda na ważny składnik przydatny do zakochania (jednak podobnie do pozyskania zdrowia, sprawności psychofizycznej także szeroko pojętego poczucia szczęścia). Stanowi więc rytm dobowy człowieka. Naukowiec wydzielił cztery podstawowe rytmy: delfin, niedźwiedź, lew również wilk.

Delfin
Delfiny to rozsądni również godni introwertycy, często nerwowi, posiadający zbyt toż olbrzymią inteligencję. Są toż pany, jacy zazwyczaj zrywają się zmęczeni, jednak posiadają przy obecnym nie spać do późnej nocy. Starają się trzymać z daleka od niepewnych sytuacji, nieustannie płyną do rzetelności
również składają szczególną ostrożność na detale.

Niedźwiedź
Niedźwiedzie to ekstrawertycy, którzy z umiejętnością nawiązują kontakty, są prości także zajmuje świata. Toż Ciż, jacy zwracają kilka drzemek, próbując wydłużyć czas określonej pobudki. Przewidują się senni aż do godziny obiadowej, i instalują się spać późno. Lubią sobie przede pełnym nasz osobisty komfort, zawierając się facetami i materiałami, które zwracają im znacznie radości.

Lew
Lwy zatem ciężko życzliwe także towarzyskie osoby, wskazane w bezpośrednich obowiązkach. Są wiecznymi optymistami. Wstają zawsze wczesnym rankiem, wszak nie cierpią z owego sensu dyskomfortu. Ich planem w byciu stanowi pozostawienie ludzkiego zdrowia czy wydajności seksualnej.

Wilk
Wilki toż role kapryśne, impulsywne i nierzadko pesymistyczne, natomiast przy tym znacznie skuteczne. Toż typy, jacy nienawidzą wstawać rano, o czym jednak informują otoczenie. Wilki są zagrożenie
także nierzadko poszukują innych wrażeń. Wtedy zwłaszcza otwarty ze każdych panów.

Jeżeli już rozumiesz który stanowi Twój rytm dobowy, dostrzeż jaka pora dnia będzie dla Ciebie najciekawsza dla romantycznych uniesień.

Najmilsza sekunda na zakochanie
Delfiny najczęściej zakochują się pod wieczór, lwy – z jednego rana lub w liczby części dnia, niedźwiedzie – popołudniu bądź wczesnym w wolnej chwili, a wilki – późnym w wolnej chwili lub nocą.

Co ciekawe, proces ten rozkłada się z trzech części: przyciągania, przywiązania a związania. Pierwsze dwa są związane z hormonami.
Faza przyciągania – więc owy składnik, jeśli odczuwasz wielką emocję do pozostałej osoby. Wsparte istnieje obecne na funkcjonowaniu feromonów – bezwonnych substancji produkowanych przez organizm starej oraz typy. Badania naukowe dowiodły, iż ich stopień istnieje najsłynniejszy u osób w czasie owulacji.
Faza przywiązania – to trwałe pragnienie używania z dodatkową osobą, obecność jakiej wykonywa zwiększoną produkcję oksytocyny tzw. hormonu miłości we natur.

Najodpowiedniejsza pora na seks
Wzięło się uważać, iż najprawdziwszą porą na wykonanie miłości jest wieczór. To błędne przekonanie. Jesteśmy wówczas mniej efektywni aniżeli w czasu dnia, a stan testosteronu u obu płci znacznie spada.

Dla delfinów najwłaściwszym porządkiem na seks jest poranek, analogicznie jak dla lwów spośród tymże, iż pragną one możliwych 15-20 sekund na całe rozbudzenie się. Niedźwiedzie najbardziej łatwe do igraszek będą rankiem, od razu po przebudzeniu, a wilki tuż po śniadaniu.

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …