Strona główna / Żywienie / Fizyk Stephen Hawking powiedział, że pracowniki powinni powrócić na Księżyc

Fizyk Stephen Hawking powiedział, że pracowniki powinni powrócić na Księżyc

Fizyk Stephen Hawking powiedział, że mężczyźni powinni powrócić na Księżyc i udać się na Marsa, ponieważ opuszczenie Ziemi zapewne żyć ostatnim sposobem ratowania ludzkości. Hawking powiedział, że jak Ziemia gości w obliczu zmian klimatycznych i wpływem na zasoby naturalne, pany muszą dotrzeć poza naszą planetę.

„Musimy uciec do kosmosu, ponieważ zaczyna nam brakować przestrzeni”, powiedział. „Przyszedł chwila na badanie innych systemów słonecznych. Pany muszą opuścić Ziemię – dodał. „Jeśli ludzkość jest stać jeszcze przez kolejne miliony lat, panowie potrzebują opuścić naszą planetę.”

Hawking powiedział, że panowie powinni wrócić na księżyc do 2020 roku natomiast na Marsa do roku 2025. Powiedział, że zwiąże to typów w charakterze wspólnego odkrywania wszechświata. „Rozprzestrzenianie się w kosmos całkowicie zmieni przyszłość ludzkości”, powiedział. „Mam możliwość, że połączy to konkurencyjne narody w pewnym celu, aby stawić czoła wspólnym wyzwaniom dla nas wszystkich”. Hawking dodał, że dojście do Księżyca, Marsa także zagranicznych planet zachęci młodych mężczyzn zainteresowanych myślami o kosmosie.

Europejska Agencja Kosmiczna ogłosiła plan utworzenia „Miasteczka Księżycowego” po tym, jak Międzynarodowa Stacja Kosmiczna zostanie przywiązana do prace w 2024 r. Chińscy zainteresowani są również wysyłaniem swojego astronauty na Księżyc. Stany Zjednoczone pracują nad wysyłaniem astronautów na Marsa. Agencja kosmiczna USA, NASA, ma nadzieję, że to zrealizują w latach 2030-tych.

O admin

Sprawdź także

Jak ustalić oś ogrodzenia na kraju?

Reklama: Montaż ogrodzeń Bydgoszcz Ważnym czasem jest udane wyznaczenie osi ogrodzenia i lokalizacji słupków w …