Strona główna / Bez kategorii / Czy AIDS stanowi ledwie wymysłem farmaceutyki?

Czy AIDS stanowi ledwie wymysłem farmaceutyki?

Że na wszą chorobę jest coś, oczywiście gdy na jakąś truciznę istnieje antidotum. Żyć może także jest za wcześnie na opowiadanie o faktach, ale bycie AIDS zostało podważone argumentami, które trudno jest obalić.

AIDS według farmaceutyki jest końcowym działaniem wirusa HIV, polegającym na ograniczeniu odporności organizmu. Według źródeł w latach 1983-2008 na AIDS zmarło 25 milionów ludzi. Dlaczego więc istnienie tejże dolegliwości uważało być kłamstwem?
Znajomy specjalista z trzydziestoletnim stażem medycznym, mający się leczeniem akupunkturą, powiedział, że akupunktura nie dotyczy właśnie na dwa przypadki chorób: na raka także na AIDS. Czyż jedno zatem nie jest teraz ciekawostką jedyną w sobie? Ten tenże lekarz powiedział, że afrykańskie małpy chodzą na sierści wirusa HIV.
Grecka dziennikarka Maria Papagiannidou, nie powinna trwać już z co najmniej kilku lat, jednak o ile nie miała siostry bliźniaczki, jest i trzyma się dobrze. Zaczęło się od zdiagnozowania u tej osoba wszelkich możliwych objawów AIDS a przez dwanaście lat konkurowała z chorobą, której jak twierdzi, nie nie miała.
Mąż pani Papagiannidou podczas studiów w roku 1984 zaczął badać całą sytuację na swoją rękę. I odkrył, że testy, którym poddała się jego żona dobrze nie wykrywają wirusa HIV, ponieważ wirusa HIV nie nie znaleziono. Na reklamie medycznego testu znalazł wpis, który mówi, że na doba dzisiejszy nie ma środka na wykrycie HIV1 i HIV2 we natury człowieka — autorami zdania są twórcy testu. Czyli zapobiegają ewentualnym pozwom, jakie w regionach rozwiniętych dokonują się wysokim wynagrodzeniem dla pozywającego. Patrząc na problem z tej cechy, kiedyś jest wirus, dlaczego twórcy testu bronią się przed odpowiedzialnością, również jak producenci papierosów wiedzą na paczkach?
Maria Papagiannidou złożyła oficjalną prośbę o wiedzę o wyizolowaniu wirusa, ujawnienie wyników naukowych eksperymentów, które pomogły jako podstawa bycia wirusa HIV u mężczyzn, i iż jego istnienie powoduje śmierć komórek oraz o ile jest HIV, gdzie spotyka się dowód na to, że robi AIDS?
Maria Papagiannidou istnienie AIDS nazywa naukowym oszustwem, o czym powiedziała książkę, jaka została oddana na język angielski. W pracy można odnaleźć wiele dowodów na naukę autorki. Między innymi opinię dr. Gallo: „mimo intensywnych badań, nie zidentyfikowano patogenu powodującego AIDS”.
Które jest prawdopodobieństwo, że Maria Papagiannidou będąc kobietą cierpiącą na AIDS, nie zaraziłaby swojego partnera w ciągu stosunków seksualnych? U jej gościa nie wykryto ani HIV, ani AIDS.
Tysiące ludzi na wszystkim świecie, u których zdiagnozowano AIDS, odstawiło lekarstwa, żyją, są zdrowi, a tylko o tymże nie mówią. Pani Maria Papagiannidou rozmawia o tym pewnie dlatego, że musi mieć dziecko, a że kiedyś na podstawie testu niewykrywającego AIDS wykryto u niej tę chorobę, zatem jej dziecko przez czterdzieści dni będzie brało AZT (działanie AZT ma przerwać replikację HIV), lek o toksycznym działaniu. Maria Papagiannidou ogłosiła w ciągu wywiadu: „nie poddam mojego dziecka leczeniu z czegoś, co nie jest”.
Według medycyny zanotowano dużą kwotę przypadków cudownie uzdrowionych z AIDS. A pracownicy zaczynają domagać się dowodów. Historia medycyny zanotowała wiele różnych przypadków chorób, jednak tajemnicze uzdrowienia najbardziej chorych zaskakują medycynę. Pacjent zamiast umrzeć jak orzekł lekarz, mieszka i zajmuje się pełnym zdrowiem! Zaprzecza medycynie!
Pomimo dwudziestoletnich doświadczeń i koszcie finansowym, który pochłonął ponad sto dwadzieścia miliardów dolarów, nikt na świecie nie potrafi udowodnić, że HIV jest przyczyną AIDS. Natomiast ujawniono, że przyczyną śmierci osób, u których zdiagnozowano wirusa HIV, jest niewydolność wątroby wywołana stosowaniem środków medycznych.

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …