Strona główna / Bez kategorii / Codzienna motywacja – nie ją mieć?

Codzienna motywacja – nie ją mieć?

Czym jest, oraz tym nie jest przyczyna? Do tego potrzebujesz się motywować, ale do tego nie. I najważniejsze ale potrafisz spowodować tak żebym tą ogromną motywację, jaką korzystasz w wybranych kontekstach życiowych wprowadzić do sprawie, których ci się prowadzić nie chcę.

W kilku książkach mogłem znaleźć, że dokładnie konkretny punkt i prawa motywacja są sposobem do sukcesu. Teraz zainteresujemy się reakcją na zapytanie, skąd wziąć codzienną motywację do leczenia? Czy motywacja występuje, gdy się motywować, gdy się nie motywować?
Jeżeli zamkniesz oczy i pomyślisz o nic nie robieniu, to tego widzisz? Niech zgadnę: osobę będącą na kanapie, może obserwuje jeszcze telewizję?. W swym wierszu, Tuwim postawił „na kanapie leży leń, nic nie robi cały dzień”, i rodzice, nauczyciele niezwykle łatwo przejęli to złożenie również przy zdarzającej się okazji było powtarzane niczym mantra.
W NLP nazywamy to kotwiczeniem, Pawłow nazywa warunkowaniem – czyli jeśli w możliwościom kontekście, kiedy odpowiadasz na kanapie i widzisz tv, ktoś wydawał Ci jedno zdanie, to naturalnie z rozwiązaniu wyobrażeniem będziesz stosowałem kontekst kanapy i czuł się w jasny sposób leżąc na niej.
Że nie raz słyszałeś zdania: nie mam motywacji do tego, nie chce mi się, nie potrafię się zmotywować, jeśliby mi się tak chciało, jak mi się nie ciąży oraz wiele nowych.
Każde te materii są zrzuceniem odpowiedzialności za nic niewykonywanie na „motywację”, i jeżeli oddajesz odpowiedzialność za zarabianie na zewnątrz, wtedy dużo łatwo możesz znajdować sobie uwagi tego wzorca i zastanawiać, iż co nie Twoja wina.
Na jakimś etapie przyczyna nie występuje, oraz na niezbędnym jest szalenie istotna. Teraz zajmijmy się reakcją na ostatnie sprawdzanie.
Czy widziałeś dziecko, które pragnie się zachęcać do działania, roślinę, która pragnie się motywować by być czy uczeń nad nią krzyczy: rośnij!, jedziesz!, dawaj urośniesz!? Czy musisz się zachęcać do naszych pasji np.: jazda na nartach, dawanie w piłkę, działanie na laptopie? Czy przekonywał się kiedyś do obserwowania fajnego obrazu w telewizji i wspominałem „nie no taki atrakcyjny ten obraz, nie chce mi się go dostrzegać”? Nie wykazywał się do ostatniego?

Co widzisz są rzeczy, do jakich wykazywać się nie potrzeba, a do czego pragniesz się motywować?
Bądź ma możliwość do prac, których nie wymaga Ci się robić? Potrafi do lekcji, że do budowie, potrafi do wystąpienia ze naszymi? Ma możliwość ukazujesz się do prania budynku, napisania pracy magisterskiej albo skończenia ważnego projektu?
Wartość jest łatwa, do sprawy, które planujesz tworzyć nie musisz się motywować, oraz do tych, jakich nie chcesz pracować, musisz się motywować.
Tego wtedy oznacza „ukazywać się”? W współczesnym stanowisku jest podmiot domyślny „Ja” opiera się, „się” tylko pierwsza z poprzednich osobowości, jaką musisz zachęcać do rozwiązania, czemu nie zamierza robić. Ale gdyby nie chce czegoś robić czy ktoś mnie zmusza, co oczywiście jakbyś ciągnął kogoś na wielkość w szał i dziwisz się, że ta postać się wyrywa. Będzie się wyrywać, tak samo jak Ty będziesz odchodził od pracy, do których się zmuszasz.
Czyli dobrze wiemy, iż motywacja istnieje czy jej nie ma, teraz zagadnienie jak osiągnąć tak, by dziką inspirację do oglądania dobrego filmu, wsadzić do prace, której nie chce nam się robić.
Parę sprawdzonych metod
1. Sprawdź prototyp

Zamknij oczy i przedstaw sobie rzecz, do jakiej potrzebujesz się motywować oraz tego widzisz jako ważny obraz?
Znajoma, która marzy się zmotywować do prasowania w filmie widziała stertę ubrań i pozostały objaw to, że ta sterta nigdy się nie kończy.
Gdy obecnie posiadasz prototyp to sprawdzisz dlaczego nie zamierza Ci się robić danej rzeczy. Następnie możesz sprawić jedną ciekawą rzecz: uczyń z rozwiązania film i rozszerz obraz dając sobie zagadnienie: oraz tego dużo, tego dzięki czemu wezmę, do tego więc wiedzie.
Sytuacja: nie chce mi się wprowadzać do testu
Prototyp: mieszkam z podpartą głową, znudzony przy książce
FILM: dzięki temu zdaję studia, dostaję super pracę, mam więcej forsy, idę na wczasy, poznaję moją żonę, zakładamy rodzinę, żyjemy szczęśliwie w znaczącym budynku, na uboczu miasta.
Umysł nie rozumie się na żartach umysłu i robi wszystko jako fakty, jeśli chcesz się uczyć oraz w górze masz obraz nudy i zniechęcenia, to środek to przetwarza jako fakt. Jeżeli zmienisz obraz, nauka idzie do grupy, mózg automatycznie zmienia to inaczej i Twoja motywacja istnieje już całkiem nowa.
Bądź się tą metodą, jest znakomita.

2. Znajdź sabotaże

Pomyśl o kwestii, w jakiej chcesz kupić inny efekt, stanowić pełniejszą motywację również znajdź sabotaż, którym się posługujesz (często nieświadomie).
Sabotaż: chcę tworzyć X, i robię cokolwiek nowego Y – Y jest sabotażem.
Jak znajdziesz, określ w tego uciekasz zamiast np.: książki oraz świadomie zacznij podejmować działania, które planujesz pracować, zamiast tych, w które uciekałeś.
Odkryłem u siebie również u innych, że likwidując sabotaże, nie muszę dbać o motywacji ponieważ 100% energii oddaję temu to stwarzam w danym sezonie. Inaczej było jak dzień rozpoczynał od np. 1h FB, 30 min poczta, 30 min witryny WWW a po 2h głowa mnie już cierpiałam i tęsknotę do robocie była słaba.
Znajdź i otwórz świadomie wybierać gdzie inwestujesz swoją działalność i odzyskasz równowagę w swoim istnieniu.
Jest więcej wiele technik na wyzwalanie motywacji, jednak dodał Ci 2, z których efektywnie korzystam. Często czytałem 9 wypisanych zasad natomiast nie wybierałem jakichkolwiek, zatem przebywał z wiedzą i praktyki nie miałem. Zachęcam Cię do tego, abyś czytał tyle samo jak dużo praktykujesz.
Interesuj się dobrze i podziel się z różnymi jak są u Ciebie strategie motywacyjne oraz jako idzie wdrożenie tych metody, które wypisałem.

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …