Strona główna / Bez kategorii / Co wolno sprawować w ciężaru podręcznym?

Co wolno sprawować w ciężaru podręcznym?

Jeżeli masz podróż samolotem dowiedz się wcześniej, co możesz spakować do średniego bagażu małego i wnieść na pokład samolotu.

mamcisnienie.pl

Powołując się w drogę samolotem z wiarą weźmiesz z perspektywy wzięcia na poziom samolotu małego bagażu podręcznego, do którego możesz spakować najcenniejsze rzeczy, materiały lub komputer.
Sprawdź, jakie kształty zapewne korzystać walizka podręczna u przewoźnika, spośród którego usług masz pamiętając, że pod obserwację kupuje się również wystające produkty (tj. kółka czy uchwyty).
Pamiętaj, iż w trosce o bezpieczeństwo pasażerów zaostrzono przepisy a odpowiednio określono, co ważna wynieść ze sobą na poziom samolotu, a co zupełnie nie umie się zlokalizować w niedługim bagażu podręcznym.
Które sprawy można osiągać w bagażu podręcznym
W małej walizce czy plecaku, jakie zależysz wziąć na pokład samolotu możesz narzekać sprzęt komputerowy (tablet, laptop, aparat fotograficzny, odtwarzacz mp3), publikacje oraz fora, odzież, środki spożywcze (ciastka, chrupki, pralinki). Pamiętaj, że potrafisz nosić przy sobie dużo 1 litr płynów, lecz wyłącznie w plastikowych pojemnikach o zawartości 100 ml – zajmuje to także napojów, kiedy a perfum, balsamów czy szamponów.
Na poziom samolotu możesz i wnieść alkohole zdobyte w okolicy wolnocłowej (za okazaniem paragonu – dowodu handlu).
W krótkim bagażu podręcznym mogą się znaleźć jeszcze preparaty oraz produkty medyczne (np. ciśnieniomierz, pompa insulinowa, kule bez dobrych krawędzi), jakie pasażer pragnie uważać ze sobą ze motywu na stopień zdrowia, ale kontrolerzy i celnicy mogą potrzebować zaświadczenia lekarskiego lub certyfikatu autentyczności.
Chodząc z dzieckiem miej, że w bagażu podręcznym możesz wynosić potrzebne urządzenia (pieluszki, chusteczki nawilżone), zabawki i odżywkę dla dziecka – w takim przykładu celnik też potrafi potrzebować otworzenia opakowania lub potwierdzenia autentyczności.
Czego nie można pamiętać w bagażu podręcznym
Na poziom samolotu kategorycznie zabronione jest wnoszenie wszelkiego sposobu broni i surowych narzędzi. Niedopuszczalne istnieje również mienie w ograniczonej walizce materiałów nerwowych i łatwopalnych.
Pamiętaj, żeby do bagażu małego nie pakować ostrych przedmiotów tj. nożyczki, cążki, pilniki. Nie mogą w nim istnieć i żadne wybielacze, gazy zapalne i sprężone, kwasy, zapalniczki ani trucizny.
O czym pamiętać pakując bagaż podręczny do samolotu
Przygotowując małą walizkę, którą wybierasz wziąć na pokład samolotu pamiętaj:
płyny i soki pragną stanowić w opakowaniach nie korzystniejszych niż 100 ml i celem jest spakowanie ich w przeźroczystą torbę,
kontroler stanowi moc żądać otwarcia opakowań i pojemników,
jeżeli w czasie kontroli bagażu celnik znajdzie niebezpieczne cele zostaną one odebrane,
u większości przewoźników waga bagażu małego nie może przebywać wyznaczonej granice,
jeżeli przewoźnik nie określił maksymalnej prawidłowej wagi bagażu podręcznego potrzebuje ona wywoływać się w dojrzałych granicach tj. pasażer powinien samodzielnie mieć opcję umieszczenia swojej torby lub walizki do luku bagażowego i chętnie się spośród nim ruszać.

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …