Strona główna / Bez kategorii / Co piąty kierowca z Wrocławia i Gdańska deklaruje, że wykonałem stłuczkę

Co piąty kierowca z Wrocławia i Gdańska deklaruje, że wykonałem stłuczkę

Jedna stłuczka wystarczy, by cena podstawowego ubezpieczenia OC wzrosła mało o 50%. We Wrocławiu również Gdańsku przedmiot ten działa aż 19% kierowców. To najatrakcyjniejszy zysk spośród jakichkolwiek miast wojewódzkich.

Szkodowość kierowcy toż jednorazowy spośród zwykłych czynników, jaki reguluje na całkowitą cenę obowiązkowej polisy OC. Co dobre, dla ubezpieczycieli nie jest faktyczna funkcja samej szkody, jednak tenże fakt jej przedstawienia. Nieważne zatem, i kierowca spowoduje drobną stłuczkę lub poważny wypadek – ostatecznie opisuje to dla niego podwyżkę w takim samym poziomie.
Stłuczka? Dla kierowcy wyróżnia to koszty
Spróbowali więc na dowodzie 35-letniego kierowcy Opla Astry 1.6 z 2013 roku, jak wyjątkowo wzrasta cena polisy OC w relacje z liczby spowodowanych szkód komunikacyjnych.
Już sama stłuczka podniosła cenę ubezpieczenia o 46%. Z zmianie, gdyby badany przez b3team kierowca spowodował dwie stłuczki w procesu dwóch lat, musiałby pokryć aż o 157% daleko.
Od kilku już lat zatajenie przed ubezpieczycielem wzmiance o obrazach jest niemal niemożliwe. Działalności ubezpieczeniowe zawierają bowiem wstęp do rejestru szkód zarządzanego przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny oraz testują wprowadzane dane teraz na stopniu kalkulacji składki. I w jakim mieście jest najwięcej kierowców, którzy płacą więcej z czynnika stłuczek na własnym koncie?
Co piąty kierowca z Wrocławia również Gdańska deklaruje, iż spowodował stłuczkę
Z jakich miast wojewódzkich jest wiele szkodowych kierowców? Ujawniło się, że na czele tego połączenia odnalazłyśmy się Wrocław i Gdańsk. Niemal co piąty kierowca z obu tych centrów zadeklarował, iż istniał organizatorem choćby jednej stłuczki czy wypadku. Z kolejek na przeciwległym biegunie odnalazłyśmy się Gorzów Wielkopolski, Kielce i Lublin. W aktualnych centrach tylko 14% kierowców przyznało, że stanowiło osadzonymi szkody komunikacyjnej.
– Wyniki analizy nakładają się z raportem o wartościach OC w miasteczkach wojewódzkich – zauważa specjalista ds. ubezpieczeń. – Wtedy obecnie we Wrocławiu i Gdańsku są one największe. Średnio, polisa OC w obu tych miastach korzystała w 2016 roku odpowiednio 1230 również 1203 złote. Upewnia się zatem, iż ogromne wartości wynikają między kolejnymi z szlachetnej szkodowości kierujących. Warto też dbać o tym, że finansowe skutki kolizji mogą istnieć zauważalne jeszcze duży okres po jednym zdarzeniu. Niektórzy ubezpieczyciele sprawdzają szkodowość kierowców aż do siedmiu lat wstecz – ostrzega.

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …