Strona główna / Moda / Uroda / Broda posiada być prawdziwą ozdobą mężczyzny.

Broda posiada być prawdziwą ozdobą mężczyzny.

Broda posiada stanowić żywą ozdobą mężczyzny. Może więcej niszczyć i zwalczać, a wtedy zbyt sprawą nieodpowiedniej pielęgnacji włosów czy wszystkiego braku zajęcia ze perspektywy użytkownika. Jeżeli teraz zdecydujesz się wyhodować zarost na twarzy także istniejesz zakończony znosić trudy zapuszczania brody, musisz liczyć się z potrzebą regularnego przycinania włosów oraz pielęgnowania o ich cechę.

Dzięki temu, że broda bawi się sporą dostępnością, na placu łatwy istnieje pełny wachlarz tuszów i środków do opiece, prania i stylizacji brody. Pielęgnację brody stosuj od jej umycia, następnie zmiękcz włosy olejkiem lub balsamem, dokładnie wyczesz włosy oraz tonizuj raz na jakiś czas. Podcinaj niesforne kępki na oddzielną rękę lub zgłoś się do samego z ”salonów fryzjerskich” dla brodaczy (Barber Shop), gdzie odpowiednio myślą o silny zarost.

Przed dołączeniem do naprawie kosmetykami brodę należy oczyścić. Broda oczywiście samotne jak włosy na głowie niszczy się i pasuje przetłuszczeniu, zaś ze względu na naszą określoną strukturę nawet częściej zbiera pyłki kurzu z ograniczenia. Do sprzątania najlepiej wykorzystywać szamponów naturalnych, np. ziołowych albo tych określonych dla niemowlęta. Odpowiednie będą również szampony do włosów zniszczonych, suchych lub mylących się, ponieważ zmiękczą brodę, dzięki czemu tkwienie się prostsza do budowania. Tak dużo idealni jest szampon pozostawiony do mycia twarze, jednak kilkoro zraża się składem z wcześniej wymienionych produktów. Nie warto tu brać po mydło (chyba że znajdziesz specjalne mydło w składzie dla brodaczy) lub stały żel do grona, bo włączone w nich SLS mogą wysuszyć włoski i odłożyć je surowymi w kontaktu.

Gdy wtedy stworzyć: zwilż brodę ciepłą wodą. Na mokrą dłoń nałóż niewielką kwota szamponu (gramatura podobna do orzecha). Rozprowadź szampon od nasady do jednego efektu włosków. Ugniataj aż do zdobycia piany, i następnie masuj. Zmyj dokładnie gorącą wodą.

Olejowanie i tonizowanie brody

Olejki i kosmetyki są równie niezbędne co szampon. Olejek do twarze jest niewiele funkcji: zmiękcza włoski, ułatwia stylizację i nawilża skórę pod brodą. To poważnie znaczące, żeby postać w współczesnym środowisku nie łuszczyła się (na podobieństwo łupieżu), bo przypomina to niehigienicznie i łagodzi nawet dobrze wypracowany efekt. Tonik ma podobne zadanie do olejku, ale zawsze jest bardzo rozcieńczony, natomiast dzięki atomizerowi przydatniejszy w użyciu. Do ich produkcji stosuje się olejek jojoba natomiast nieznane ekstrakty roślinne. Na bazarze widoczne są zarówno kosmetyki bez zapachu, kiedy a też nadające brodzie interesującą woń. Do powszechnych zapachów należą: grejpfrut, biały pieprz, mandarynka, jaśmin, cytryna, drzewo sandałowe, cedr.

Jako wtedy sprawić: Produkty stosuj zamiennie, według potrzeby, średnio co pozostały dzień. Kilka kropli wyciągi rozgrzej w palcach i wmasuj w twarz. Tonik psikaj wręcz na brodę, a następny stylizuj grzebieniem lub dłonią.

Woskowanie brody

Dla większości facetów w Polsce wosk będzie niepotrzebny, ponieważ struktura włosów mieszkańców naszego terenu nie jest aż tak prosta. Sprawdzi się za toż podczas stylizacji wąsów i u Panów z dużo kręconą brodą, jaka nie dodaje na stylizację olejkiem.

Jak owo przygotować: Zbierz garstkę wosku paznokciem i rozgrzej w palcach. Wtedy zacznij układać wąs od środkowej części, stosując się na zewnątrz. W razie konieczności dobierz kolejną część kosmetyku.

Nawilżanie brody balsamem

Dla bardzo szczupłej piłki oraz łagodnych, rozdwojonych włosów balsam będzie odbiciem. Jest przejrzystszy w wdrażaniu niż olejek, natomiast leczy podobnie regenerująco. Mniej obciąża brodę oraz szybciej się przyciąga.

Jak ostatnie osiągnąć: Balsam podawaj jak żel do włosów, ale w dolnej kwoty. Rozczesz brodę. Weź w rękę potrzebną ilość balsamu i wmasuj. Uważaj, bo łatwo tu przesadzić.

Czesanie brody

Wygląd szczoteczki do brody potrafi zdziwić. Wyprodukowana z włosów dzika bardziej przypomina sprzęt do czesania psa, jednak zna sprawić cuda. Szczotki najlepiej używać rano a wieczorem w finału precyzyjnego rozczesania brody. Włosie masuje rolę i powstaje cebulki oraz poprawia skręt, co ułatwia w transporcie wody aż do mety włosa.

Na kolejnym miejscu stwierdza się grzebień. Jest dobry w porządku dnia do lekkich napraw. Pomaga wystylizować i okiełznać brodę, lecz także zebrać spośród niej nadmiar olejku lub balsamu. W sklepach dla brodaczy przydatne są tańsze grzebienie z plastiku oraz elegantsze grupy skończone z metalu.

O admin

Sprawdź także

Na jakość skóry działamy wszystek rok.

Reklama: Dermatolog w Bydgoszczy Na kondycję skóry funkcjonujemy cały rok. Stanowią ale takie poziomy, jak …