Strona główna / Zdrowie i uroda / Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, które najczęściej atakują na czole

Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, które najczęściej atakują na czole

Reklama: Botoks Bydgoszcz

Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, które szczególnie ponoszą na czole, w ziemiach oczu a ust. Dzięki zabiegowi rysy pacjentki zatrzymują się łagodniejsze, a osobę delikatniejsza i przypominająca młodziej.

Opis zabiegu

Botoks jest wstrzykiwany w mięśnie trafiające się w miejscowości oczu, czoła lub ust. Przed zabiegiem lekarz oczyszcza skórę preparatem bezalkoholowym. Środek nie jest głupi i dawany istnieje wolny znieczulenia. Zabieg trwa 15 minut. Efekt botoksu chroni się przez jakiś 6 miesięcy. Po tym czasie działanie botoksu słabnie, ale u poszczególnych pacjentek efekty zachowują się nawet przez 10 miesięcy.

Przygotowanie do braku

Do botoksu nie jest zmuszane specjalistyczne przygotowanie, pacjentka nie musi pracować kolejnych badań. Niezbędna jest wizyta medyczna oraz istotny wywiad.

Przeciwwskazania do braku

Przed wstrzyknięciem botoksu lekarz dokładnie ogląda miejsce zabiegu. Jeśli na roli pojawi się stan zapalny lub silny trądzik, obowiązkowe będzie odłożenie zabiegu do etapu wyleczenia. Botosku nie wstrzykuje się gdy pacjent przyjmuje środki przeciwbólowe lub przeciwgorączkowe zawierające substancje rozrzedzające krew. Stylu nie robi się ślubnym w trakcie miesiączki, bo w ostatnim okresie wzrasta ochotę do krwawienia.

Po wstrzyknięciu botoksu

Po środku skóra chorego jest schładzana i smarowana kremem z witaminą K, który hamuje powstawaniu siniaków. Chory nie powinien się schylać ani przekazywać przez pierwsze trzy godziny. Że toż wywołać spłynięcie botoksu w pozostałą dziedzina osobie. Doskonałe skutki są widoczne po dwóch tygodniach, natomiast u niektórych pacjentek pojawiają się już kolejnego dnia. Po dwóch tygodniach obowiązkowa jest konsultacja kontrolna, podczas której lekarz sprawdza, czy botoks rozwinął się równomiernie także bądź chciane są ewentualne zmiany.

O admin

Sprawdź także

Wypryski skórne pod skórą różnych sytuacji trądziku pojawiają się przeważnie w czasie dojrzewania

Reklama: Dermatolog dziecięcy Bydgoszcz Wypryski skórne pod skórą różnych metod trądziku pojawiają się ciągle w …