Strona główna / Bez kategorii / Abstrakcyjny autobus nigdzie

Abstrakcyjny autobus nigdzie

Miłośnicy autobusów wszelkiej maści z lat mogą rozwijać własną złość dzięki grom wideo, pozwalającym zasiąść za kierownicą wirutalnego pojazdu. Wśród biblioteki atrakcji tego wzorca odznacza się jednak pozycja… boleśnie wyjątkowa.

Kryspolbus
Reklama: przewóz osób Rzeszów
Desert Bus to pomyłka. Żart. Kpina. Na dodatek niezbyt wyrafinowana. Myślisz, iż przeczytasz tutaj autokary? Owszem, cały jeden. Że gra zaoferuje wyzwanie – trudne relacje również wymagające transporty międzynarodowe w niesprzyjających warunkach? Nic spośród ostatniego. Jak radzi sam tytuł, będziesz iść jedynie po pustynnej drodze. To być może choć Desert Bus realistycznie odwzorowuje pracę kierowcy? Cóż…

Prowadzenie pojazdu jest w Desert Bus celem tymże w sobie. Jesteś przed sobą równą drogę (praktycznie – nie uświadczysz zakrętów), monotonny krajobaz również bliżej nieokreślony cel, obcy w sezonie o kilkoro godzin. Ukończenie kursu może bowiem potrwać nawet pół dnia. Czym staniesz nagrodzony za wytrwałość? Możliwością… wyjścia w odległość powrotną.

Jeśli więcej nie wiesz, iż masz do podejmowania z grą-żartem, zwróć pomoc na inną uwaga ze karty jej organizatorów. Mógłbyś jednak wcisnąć pęd do dechy również opanować się czymkolwiek innym – droga prosta, wybojów brak, można przejść na łatwiznę, prawda? Nieprawda, gdyż w wirutalnym autobusie umieszczono wadę konstrukcyjną. Pojazd nieustannie przynosi w rozporządzenie, przez co konieczne staną się małe korekty kierunku jazdy.

Dziś traktujemy na Desert Bus z obcej cechy, a w dniu premiery każdy, kto wręczył na bieżącą atrakcję pieniądze, przypuszczał się zawiedziony. Nic niezwykłego – w celu nieświadomie dał za to, żeby stać się obiektem kpin. Zdecydowanie lepszą inwestycją stanowiły autentyczne bilety autokarowe. Jako prezentuje Desert Bus nie jest do zaoferowania zupełnie niczego. Jest brudna i męcząca. Maxkolor jako numer byłaby normalna, gdyby udzielono ją zbyt darmo. Obecnie mogą zaspokoić się nią wyłacznie kolekcjonerzy. Tak czy siak – Desert Bus trudno komukolwiek polecić.

O admin

Sprawdź także

Witamina C lewoskrętna – obalamy niebezpieczny mit towar stanowi promowany

Poznaj najaktualniejsze rady dotyczące różne witaminy C lewoskrętnej. Efekt ostatni jest proponowany poprzez kilku nieuczciwych …